Печерський районний суд Києва 5 квітня зняв арешт з 92,8% акцій ПАТ “Укртелекому” за позовом Фонду держмайна України. Про це йдеться в ухвалі суду, опублікованій 11 квітня.

Повідомляє “Слово і Діло”.

Суд також скасував заборону на відчуження акцій.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає чинності з моменту прийняття.

Як повідомлялося, 19 жовтня 2017 року Господарський суд Києва за позовом Фонду державного майна розірвав укладений у березні 2011 року за підсумками приватизаційного конкурсу договір купівлі-продажу акцій найбільшого оператора фіксованого зв’язку “Укртелеком”з компанією “ЕСУ”, яка належить бізнесмену Рінату Ахметову, тим самим повернувши пакет акцій “Укртелекому” у державну власність.

12 грудня апеляційний суд відмовився задовольнити позов приватної компанії “ЕСУ” на рішення попередньої судової інстанції, згідно з яким у державну власність повернута компанія-оператор фіксованого зв’язку “Укртелеком”.

Генеральна прокуратура наклала арешт на акції “Укртелекому”, що зробило будь-який їхній рух неможливим.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/urk-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/urk-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаЕкономіка"Укртелеком",Акції,арешт,судПечерський районний суд Києва 5 квітня зняв арешт з 92,8% акцій ПАТ 'Укртелекому' за позовом Фонду держмайна України. Про це йдеться в ухвалі суду, опублікованій 11 квітня. Повідомляє 'Слово і Діло'. Суд також скасував заборону на відчуження акцій. Ухвала оскарженню не підлягає і набирає чинності з моменту прийняття. Як повідомлялося, 19 жовтня 2017 року Господарський...| Київської області та України | Kiev Time