Пн. Лип 22nd, 2024

Дарницький суд Києва продовжив арешт зраднику-військовому Одінцову

Максим Одінцов, колишній український військовий, який зрадив Батьківщину під час анексії Криму і в 2016 році був затриманий СБУ на адмінкордоні з окупованим півостровом, залишиться під вартою до 10 січня 2018 року.

Дарницький районний суд Києва продовжив до 10 січня термін арешту колишньому українському військовому Максиму Одинцову.

“Продовжити термін утримання під вартою Одинцова Максиму Євгеновичу … до 10 січня 2018 року”, – йдеться у постанові суду.

Нагадаємо, 28 вересня Дарницький районний суд Києва продовжував арешт затриманого в Криму російського військовослужбовця Максима Одинцова до 24 листопада 2017 року.

Максим Одінцов та Олександр Баранов були затримані СБУ на адміністративному кордоні з Кримом 20 листопада 2016 року. Наприкінці грудня 2016 року військова прокуратура завершила щодо них досудове розслідування і направила до суду обвинувальні акти про зраду присязі та перехід на бік країни-агресора. Під час допиту затримані визнали провину.

Розгляд кримінального провадження стосовно Одинцова розпочався у лютому поточного року в Дарницькому райсуді Києва. На Росії затримання Одинцова і Баранова вважають “незаконною провокацією”.

Нагадаємо, раніше постановою Вищого спецiалiзованого суду прикордонника Сергія Колмогорова було звільнено з-під варти. Суд призначив новий розгляд його справи.

 Related Post