Сб. Лип 20th, 2024

Петро Порошенко: подякував Уряду Швеції за тринадцять пакетів наданої військової та гуманітарної допомоги

Петро Олексійович Порошенко. Президент України Петро ПорошенкоПетро Олексійович Порошенко. Президент України Петро Порошенко
Змістовна та важлива зустріч з радником Прем’єр-міністра Швеції з питань національної безпеки Генріком Ландерхольмом.

Обговорили питання щодо додаткової підтримки України, післявоєнної відбудови та майбутнього членства України в ЄС та НАТО. А також подякував Уряду Швеції за тринадцять пакетів наданої військової та гуманітарної допомоги і незмінну політичну підтримку на міжнародному рівні.
Нам дуже важливо мати всебічну підтримку Швецією процесу вступу нашої держави до ЄС, тож закликав підтримати нашу країну під час переговорів про вступ на грудневому засіданні Європейської Ради.
У контексті неформального засідання Євроради та третього Саміту Європейського політичного співтовариства 5-6 жовтня у Гренаді обговорили перспективи подальшого розширення та інституційного реформування Європейського Союзу.
Підкреслили важливість збереження внутрішньополітичної єдності та зміцнення демократичної стійкості України в умовах російської агресії на основі політичного та парламентського плюралізму, незалежності ЗМІ, свободи слова, ефективної антикорупційної політики та незалежного правосуддя.
– Екс- Президент України Петро Порошенко


Related Post