Порошенко закликав забезпечити гідну зустріч Вселенського Патріарха на День Незалежності
Петро Порошенко і Вселенський Патріарх Варфоломій
eurosolidarity.org

Лідер “ЄС” наголосив, що візит Патріарха Варфоломія цього року має дуже велике значення для України

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко під час засідання Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій закликав забезпечити гідну зустріч Вселенському Патріарху Варфоломію, який цього року планує здійснити візит в Україну. Про це мовиться в повідомленні на сайті “Європейської солідарності”.

Порошенко наголосив: “Дуже велике значення має його візит в Україну цього року”.

Політик також розповів, що днями провів зустріч із Вселенським Патріархом Варфоломієм: “Я щойно повернувся із Константинополя і мав теплу зустріч з Його Всесвятістю. Подякував йому за надання Томосу і подякував за велику любов до України”.

Порошенко зауважив, що діалог Ради церков із суспільством є надзвичайно результативним, саме тому рівень авторитету церкви в державі є беззаперечним.

Лідер “ЄС” наголосив: “Хочу наголосити, що цей результат не був наперед заданий. Це результат вашої мудрості і вашої роботи. І багатьом треба повчитися в Ради церков цьому важливому результату. 20 років тому, завдяки в тому числі цьому діалогу і спільній позиції Ради церков, Україна гідно вітала візит Папи Римського Іоана Павла ІІ. Сподіваюся, що за вашої підтримки і участі так само гідно і натхненно Україна зустріне Його Всесвятість Вселенського Патріарха”.

 

Порошенко також подякував Всеукраїнській раді церков та релігійних організацій за гуманітарну діяльність: “Із власного досвіду я знаю тверду позицію Всеукраїнської ради церков із протидії російській агресії. Згадую нашу з вами зустріч у 2016 році у Краматорську, де ми обговорювали цілу низку питань порядку денного. Починаючи від гуманітарних місій церков по допомозі українцям, які опинилися на окупованих територіях, і завершуючи спільними ініціативами по витягуванню з полону заручників. Допомога, яку відчувають українці, в тому числі подолання важких гуманітарних наслідків окупації і переслідувань віруючих, яких вони зазнали у 2014 році, є надзвичайно важливою”.

 

Він констатував, що, реалізуючи важливу місію суспільного миру, Рада церков перетворилася в одну з найавторитетніших інституцій.

 

Порошенко закликав забезпечити гідну зустріч Вселенського Патріарха на День Незалежності
Рада Церков Україниeurosolidarity.org