Чт. Тра 23rd, 2024

Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери

Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери

Сьогодні у вестибюлі станції «Золоті ворота» показали веселі постери, що незабаром з’являться у всіх вагонах столичного метрополітену.

Осучаснена версія правил показує, як перевозити велосипеди, притримувати двері та навіть нагадує про важливість ранкового душу.

«Пасажир! Жетон є? А як знайду?» – таким чином Гусь нагадує про економію часу, якщо користуватись карткою замість жетону.

Вже завтра на червоній лінії один з поїздів буде повністю оформлений постерами. За кілька тижнів Гусь з’явиться у всіх вагонах та на станціях підземки.

Радниця начальника КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон розповіла про плани створити окрему серію правил саме від пасажирів.

“Ми проаналізуємо правила від пасажирів для пасажирів. З найкреативнішими правилами буде створено наступну серію постерів”, – каже Макогон.

Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери Сьогодні на станції метро Золоті ворота показали веселі постери

Вечірній КиївRelated Post