Олег Корбан у ефірі Oboz TV заявив, що вибори до ОТГ 29 квітня показуються реальний рейтинг політичних сил в Україні.

“Ми будуємо велику Державу! Ми хочемо, щоб молодь залишалась в Україні. Ми за захист вітчизняного виробника” – заявив Олег Корбан.

“У нас повинна бути не проросійська і не проамериканська ідеологія. У нас повинна бути проукраїнська ідеологія. Ми повинні бути як їжачок. Ми повинні зімкнутись і якщо хтось захоче в нас щось забрати повинні наразитись на наші гілки. Ми повинні захищати наші внутрішні інтереси.” – зазначив політик.

“Реформи без зміни законодавства це марно витрачені гроші, це не вірно. Тому виділені кошти на об’єднання територіальних громад люди не отримують. Ці реформи мають бутафорний характер.” – сказав заступник голови Аграрної Партії України з регіонального розвитку.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oleg-Korban.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Oleg-Korban-150x150.jpgadminВладаПолітикаСуспільствоОлег Корбан у ефірі Oboz TV заявив, що вибори до ОТГ 29 квітня показуються реальний рейтинг політичних сил в Україні. 'Ми будуємо велику Державу! Ми хочемо, щоб молодь залишалась в Україні. Ми за захист вітчизняного виробника' - заявив Олег Корбан. 'У нас повинна бути не проросійська і не проамериканська ідеологія. У...| Київської області та України | Kiev Time