Сб. Лип 20th, 2024

Після обшуків у кабінеті міського голови Геннадія Дикого названі фірми, з якими працював Відділ капітального будівництва БМР та які слідчі ДФС у Київській області підозрюють в ухиленні від сплати податків і безпідставного формування податкового кредиту ПДВ. Більше того, слідчі дійшли висновку, що КП “Білоцерківтепломережа” та ще дві комерційні фірми, які займаються встановленням теплових лічильників, подавали звітність з одного комп’ютера.

13 лютого 2018 року суддя Солом’янського районного суду м.Києва, розглянувши клопотання заступника начальника відділу розслідування кримінальних проваджень СУ ФР ГУ ДФС у Київській області, виносить ухвалу суду по справі за номером №760/3624/18. Фіскальні органи провели досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів)).

Слідчий звернувся з клопотанням, у якому просив надати дозвіл на тимчасовий доступ до документів та можливість їх вилучення, що знаходяться у володінні Відділу капітального будівництва Білоцерківської міськради, а саме: документації КЗ БМР “Міської госпрозрахункової поліклініки профоглядів”, КП БМР “Білоцерківтепломережа”, ТОВ “Виробничо-Комерційна фірма “Сігма”, ТОВ “Білоцерківтеплоенерго”, ПП “Термокрай”, ПП “Мангуст”, ТОВ “Тайпа”, ТОВ “Держ-Буд”, ТОВ “Стандарт Авто БЦ”, ПП “Укрпостачбуд”, ПП “Юніопт Трейд”, ТОВ “Укрпрофбізнес”, ТОВ “ТД “Юніверсал Трейдінг Компані”, КП БМР ЖЕК №7, КП БМР ЖЕК №6 за період з 01.01.2016 року до 31.12.17 року. Тобто за два роки, коли містом керує Геннадій Дикий.

Метою безпідставного формування податкового кредиту з ПДВ із підприємствами: ТОВ “Держ-Буд”, ТОВ “ВКФ “Сігма”, ТОВ “Стандарт Авто БЦ”, ТОВ “Тайпа”, ПП “Укрпостачбуд”, ПП “Юніопт Трейд”, ТОВ “Укрпрофбізнес”, ТОВ “ТД “Юніверсал Трейдінг Компані” було ухилитись від сплати податків у значних розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи КП БМР “Білоцерківтепломережа”, ТОВ “ВКФ “Сігма”, ТОВ “Білоцерківтеплоенерго” подавали податкову звітність в електронному форматі, використовуючи одну ІР-адресу. Окрім цього, із цієї ж ІР-адреси подавали податкову звітність і ТОВ НВФ “Дельта-Проект”, де головним бухгалтером значиться особа, яка є головним бухгалтером КП БМР “Білоцерківтепломережа”.

Тому суд задовольнив клопотання слідчого та дозволив тимчасовий доступ до речей і документів. Як йдеться у рішенні суду, документи Відділу капітального будівництва БМР мають значення для підтвердження здійснення фінансово-господарських взаємовідносин з підприємствами з ознаками “фіктивності”.Related Post