Компанія «Нібулон» з 15 травня відкриває новий сезон пасажирських перевезень катерами по Південному Бугу, Дніпру та Дніпровській затоці.
З 15 травня будуть здійснюватися регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон, а з 18 травня – по маршруту Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв.

Рейси на Південному Бузі будуть виконуватися по п’ятницях, суботах, неділях і понеділках, а по Дніпру – кожен день.

З 1 червня компанія також запускає пасажирські рейси між Миколаєвом та Кінбурнською косою, а також Очаковом.

На Кінбурнську косу з Миколаєва пасажирські судна будуть відходити від Каботажного молу, а місце посадки/висадки в Очакові – центральний міський пляж, де встановлять плавучий причал компанії довжиною близько 100 метрів.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Z-15-travnya-vidkryyetsya-sezon-pasazhyrskyh-perevezen-po-Pivdennomu-Bugu-Dnipru-ta-Dniprovskij-zatotsi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Z-15-travnya-vidkryyetsya-sezon-pasazhyrskyh-perevezen-po-Pivdennomu-Bugu-Dnipru-ta-Dniprovskij-zatotsi-150x150.jpgKievTimeВладаПодіїСуспільствокатера,перевезення пасажирівКомпанія «Нібулон» з 15 травня відкриває новий сезон пасажирських перевезень катерами по Південному Бугу, Дніпру та Дніпровській затоці. З 15 травня будуть здійснюватися регулярні рейси за маршрутом Нова Каховка – Херсон, а з 18 травня – по маршруту Вознесенськ – Ковалівка – Нова Одеса – Миколаїв. Рейси на Південному Бузі будуть...| Київської області та України | Kiev Time