Звільнених з полону терористів “ДНР\ЛНР” українців близько 19-ї години вечора привезуть на військовий аеродром “Борисполя”.

В соцмережах активісти організували акцію під назвою “Зустрінь своїх”, в рамках якої всі бажаючі сьогодні, 27 грудня, планують самоорганізуватися та зустріти звільнених з полону українців. Відомо, що організатори акції запустять безкоштовні автобуси до аеропорту, які курсуватимуть зі станції метро “Бориспільська”.

“По-перше, тепло одягніться. Це не термінал з VIP-зоною і кавою по сто гривень за чашку. Тому беріть з собою термоси з гарячим чаєм, а ще – прапори, кульки, квіти і плакати, якщо захочете. Для людей це неймовірне свято, друге народження”, — написав один з ініціаторів акції Юрій Гудименко.

Звільнених з полону привезуть на військовий аеродром «Борисполя» близько 19-ї години.

Обмін полоненими сьогодні, 27 грудня, має відбутися у форматі «74 на 306» (українська сторона віддасть 306 осіб за звільнення 74-х).

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/906678.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/906678-150x150.jpgYuliyaВійна з РосієюКиївСуспільствовійна з росією,обмін полоненимиЗвільнених з полону терористів 'ДНР\ЛНР' українців близько 19-ї години вечора привезуть на військовий аеродром 'Борисполя'. В соцмережах активісти організували акцію під назвою 'Зустрінь своїх', в рамках якої всі бажаючі сьогодні, 27 грудня, планують самоорганізуватися та зустріти звільнених з полону українців. Відомо, що організатори акції запустять безкоштовні автобуси до аеропорту, які курсуватимуть...| Київської області та України | Kiev Time