На спецлінію 102 звернулися місцеві громадяни, які повідомили, що помітили за кермом чоловіка, який їздить містом та перебуває в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

На ситуацію одразу відреагувала група швидкого реагування патрульної поліції міста Вишневе, яка негайно почала шукати правопорушника.

Разом з активістами правоохоронці змогли затримати нетверезого водія.

Чоловік постійно пред’являв різні посвідчення і намагався залякати як активістів, так і поліцейських.

Під час перевірки на алкоголь спеціальний прилад показав 2,58 проміле в крові горе-водія.

На порушника було складено адміністративний протокол згідно зі ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння). Водійські права вилучені та всі матеріали направлені до суду.

Загалом за добу правоохоронцями в Київській області складено 12 адміністративних протоколів за водіння авто в нетверезому стані.

Повідомляє 3 липня відділ комунікації поліції в Київській області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/SHTT-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/SHTT-707x400-150x150.jpgКиївTimeВишневеКиївська областьПроисшествияСуспільствоВишневе,п'яний водій,ПоліціяНа спецлінію 102 звернулися місцеві громадяни, які повідомили, що помітили за кермом чоловіка, який їздить містом та перебуває в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. На ситуацію одразу відреагувала група швидкого реагування патрульної поліції міста Вишневе, яка негайно почала шукати правопорушника. Разом з активістами правоохоронці змогли затримати нетверезого водія. Чоловік постійно пред’являв різні...| Київської області та України | Kiev Time