У березні 2015 року провід ОУН виключив Миколу Коханівського з членів Організації Українських Націоналістів.

Коли  у березні 2015 року, Батальйон ОУН та його командування прийняло рішення легалізуватись під 81-шу ОАБ ВДВ ЗСУ, туди перейшло більшість бійців. Саме тоді Микола Коханівський та його оточення звинуватили хлопців у зраді. Після чого проводом ОУН його було виключено з членів організації. Таким чином, вкравши «бренд ОУН», Коханівський робить вчинки під гаслом ОУН понад два роки, які  дуже схожі на дії НКВДшників, коли вони переодягнувшись у форму УПА коїли злочини та вбивали мірних людей.

Що варто знати про Миколу Коханівського?

Почнемо з того, що Микола Коханівський – це псевдо, його справжнє ім’я Діоба Микола Миколайович 1971 р.н..

Ім’я Миколи Коханівського  асоціюється не лише із знесенням пам’ятнику Леніні напроти Бесарки, тепер всім відомо, що це був початок його «великого бізнесу» на той момент – «патріота ідіота».

Останнім часом, все більше людей задає собі питання: На кого працює Коханівський – «корисний ідіот», провокатор, завербований агент спецслужб росії чи патріот?

«Заворушки», різні провокації у тому числі і у річниці вшанування пам’яті Небесної сотні, голосні заяви, незрозуміло де саме та скільки бійців у так званому «ДБ ОУН» – Коханівського, останні події на 9 травня, та багато чого іншого.

Хочемо звернути вашу увагу на цей момент. Як «ДБ Коханівського» вчинив з волонтерами які вже не перший рік плетуть для фронту маскувальні сітки, шиють кікімори та шлють бійцям смаколики. З тими волонтерами, які відомі свою діяльністю по всій лінії фронту.

Волонтерів було досить брутально вигнано з їх офісу і сказано – що ті сітки їхні на фронті нікому не потрібні. І що дуже цікаво, у цьому брали активну участь: його дружина – Катерина Коханівська та соратниця Тетяна Близнюк.

Більшість волонтерів на сьогоднішній день, це вже не ті наївні люди з 2014-2015 років. Як говорять самі волонтери: “Ми маємо свою систему перевірки та допомагаємо лише тим, хто воює на передовій.”

В Коханівського наразі з волонтерами не склалось, окрім декількох осіб.

Нас дуже зацікавили зв’язки Коханівського та волонтерші Раїси Шматко, яка збирає чи малі суми грошей, продуктів тощо та передає «важко воюючому підрозділу Коханівського». Тут проглядається досить цікава схема, та досить дивні зв’язки між Коханівським, Тетяною Близнюк, Раїсою Шматко та деякими особами з Дарницької  Районної Державної Адміністрації м. Києва, з її колишнім головою Геннадієм Сінцовим, Радикальною Партією Олега Ляшко – зокрема з Ігорем Мусійчуком.

Схема досить проста. Нецільове використання коштів, оскільки фінансові звіти у всім нам відомій формі там відсутні. «Піар» Коханівського на рівні Дарницької РДА та підтримка діяльності Раїси Шматко, зв’язки з Радикальною Партією та «місцевим криміналом у Дарниці» наводять на досить сумні думки. Виникає питання, хто фінансує “ДБ Коханівського” і чому є люди, які стверджують що його “добробат воює”? На що саме Коханівський витрачає передані йому кошти? З чого живе він та з чого живуть його соратники?

Важко вкладається у голові, чому представники та Дарницька РДА підтримують саме Коханівського та Шматко, відомих своїми закликами до «Третього Майдану», повалення та зміни Конституційної влади в Україні.

Від себе радимо всім охочим допомогти нашим захисникам: ретельно перевіряти як сам підрозділ, так і його волонтерів. Можливо тоді в Україні з «Коханівськими» та тими, хто наживається на доброті людей та вчинках героїв які дійсно захищають Україну буде покінчено

Копія листа відповіді від “МО” стосовно чи воює підрозділ Коханвського тут.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kohanivskij.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Kohanivskij-150x150.jpgКиївАнтипропагандаВійна з РосієюКриміналПодіїПолітикаСуспільствоГеннадій Сінцов,Завербований агент - Коханівський,Катерина Коханівська,Коханівський самозванець,Микола Коханівський,Раїса Шматко,Тетяна БлизнюкУ березні 2015 року провід ОУН виключив Миколу Коханівського з членів Організації Українських Націоналістів. Коли  у березні 2015 року, Батальйон ОУН та його командування прийняло рішення легалізуватись під 81-шу ОАБ ВДВ ЗСУ, туди перейшло більшість бійців. Саме тоді Микола Коханівський та його оточення звинуватили хлопців у зраді. Після чого проводом ОУН...| Київської області та України | Kiev Time