Сб. Чер 22nd, 2024
Фестиваль для собак. Holy Sweets Dog Festival - Halloween editionФестиваль для собак. Holy Sweets Dog Festival - Halloween edition
Фестиваль для собак. Holy Sweets Dog Festival - Halloween edition
Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition

У Києві пройшов масштабний фестиваль для собак та їхніх власників: “Halloween edition”.

Halloween edition: розвиток pet-friendly та каністерапія

Розвиток pet-friendly культури все більше набирає обертів і для багатьох українців домашні улюбленці стають повноцінними членами родини. Тому на ринку дозвілля все частіше з’являються заходи, на які не лише можна, а треба приходити зі своїми чотирилапими друзями.

У Києві 5 листопада на Поляні ВДНГ пройшов один з найбільших фестивалів для собак всіх порід та їхніх власників. Присвячений він був святу “Хелловін” і мав назву Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition, де гості приходили у костюмах і наряджали своїх домашніх улюбленців. Захід відвідали 256 песиків, 88 з яких були випускники притулків та собаки родин військових.

Фестиваль має триєдину місію: популяризацію каністерапії як дієвого виду пет-терапії в емоційній підтримці людей, благодійна підтримка притулків для тварин та пізнавальна задача. Під час проведення заходу відвідувачі отримали цінну інформацію з догляду, дресування та соціалізації своїх улюбленців, пройшли майстер-класи з надання першої домедичної ветеринарної допомоги песикам та поставили важливі питання юристу з питань дотримання прав тварин та їхнього захисту. Всі ці дії сприяють добробуту людей та тварин.

Це був третій із серії заходів для собак, які організували івент-агенція Holy Sweets, ІРЦ “База 4.5.0” та ТМ “Josera”. І позитивна тенденція показує, що з кожним таким заходом все більше українців прагнуть дізнатись більше про каністерапію та розвивати pet-friendly культуру. Збільшується спільнота свідомих людей та бізнесів. А отже такі заходи приносять результати та невпинно йдуть до своєї мети.

Організатори фестивалю: івент-агенція Holy Sweets, ІРЦ База 4.5.0, ТМ Josera
Організатори фестивалю: івент-агенція Holy Sweets, ІРЦ База 4.5.0, ТМ Josera та InNikos Club

Організатори Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition висловили вдячність партнерам Сollar, ProbioDay, ЛавГав, Доберман Груп, Pet-friendly спільноті, URSA, які мають спільні погляди та підтримують ініціативи, що змінюють суспільство на краще:

Висловлюємо щиру подяку нашим лекторам: Марині Прокопенко, Дар‘ї Резніченко (InNikos Club), Анастасії Саакян та дресирувальному клубу Maliguards за цікаві лекції та неймовірні показові виступи! Завдяки вам ми створили фестиваль, який надав відвідувачам багато цінної інформації, а також подарував радість та задоволення як людям, так і песикам. Для українців це неабияк важливо зараз!

Ми віримо, що наша спільна праця принесе гарні плоди як в популяризації каністерапії, так і в розвитку pet-friendly культури! Сподіваємось і на подальшу плідну діяльність в інших проєктах.

Оскільки фестиваль для усіх порід собак та їхніх власників мав і розважальний характер, тут були організовані квест, конкурс костюмів, розіграші, показові виступи з різних собачих спортивних дисциплін, фотозони, фудкорт та догкорт. Також впродовж всього заходу діяв ярмарок, де Dogs Rogs, Dog’s Joy, Dog City, Todli.ua, Daruyou.teplo, Zooline, ProbioDay, Дунчо, Сoco_zoo_dog, YowUp, Mimi.schell, Digidog. Barky’s взяли участь та забезпечили розмаїття товарів для собак високої якості.

Організатори Holy Sweets Dog Festival: Halloween edition мають ще більш масштабні плани на наступний рік і прагнуть разом з поширенням інформації про каністерапію затвердити її на державному рівні, а нашу країну зробити дійсно pet-friendly, де люди та тварини житимуть у гармонії та злагоді.Related Post