Чт. Лип 25th, 2024
База 4.5.0., ІКСПАРК, HOLY SWEETS DOG FESTIVALБаза 4.5.0., ІКСПАРК, HOLY SWEETS DOG FESTIVAL
База 4.5.0., ІКСПАРК, HOLY SWEETS DOG FESTIVAL
HOLY SWEETS DOG FESTIVAL: Winter edition

У неділю, 4 лютого, на території спортивно-розважального комплексу ІКСПАРК пройшов найдоброзичливіший з усіх pet-friendly фестивалів — HOLY SWEETS DOG FESTIVAL: Winter edition. На заході зібралось 98 собак різних порід та їхні власники з друзями й родинами. Таким чином сотні людей дізнались про каністерапію та чим вона може бути корисною для українців в період війни, долучились до благодійних ініціатив, отримали цінні знання з догляду за своїм улюбленцем та приємно провели час у колі однодумців.

Зазначимо, що це вже четвертий фестиваль з серії HOLY SWEETS DOG FESTIVAL, організаторами яких стали івент-агенція Holy Sweets, ІРЦ “База 4.5.0” та тренувальна школа для собак InNIKOS club. А головним спонсором фестивалів виступає Josera — німецький виробник супер-преміум кормів для собак та котів. Josera розуміє значущість любові та поваги до чотирилапих друзів і прагне таким чином розвивати pet-friendly культуру, звертати увагу на соціальні проблеми тварин та допомагати створювати простір, де кожен може відчути себе частиною свідомої pet-спільноти.

Josera - німецький виробник супер-преміум кормів для собак та котів
Josera – німецький виробник супер-преміум кормів для собак та котів

Кожен із цих фестивалів є тематичним. Цього разу відвідувачі провели час на зимових гуляннях, присвячених Стрітенню — першій зустрічі Зими та Весни. Багато гостей взяли участь у конкурсі костюмів, вдягнувшись разом зі своїми песиками у містичних персонажів з українських казок, міфів та легенд. Таким чином, організатори змотивували своїх гостей поринути у глибини українських традицій, обрядів та повір’їв, відновити культурну спадщину.

Також на території фестивалю діяла фотовиставка “Берегиня Традицій”, відтворивши 12 автентичних українських образів жінок-берегинь, щоб показати багатство нашої культури, її самобутність та сакральні знання. Разом з цим, гості Зимових гулянь могли постріляти з лука у компанії справжнього козака, зробити власноруч ляльку-мотанку або свічку-оберіг, відвідати сеанс арттерапії.

Однією з ключових особливостей HOLY SWEETS DOG FESTIVAL: Winter edition стало збільшення кількості нових учасників (70% відвідувачів), а 30% гостей є відданими прихильниками песофестивалів і відвідують події на постійній основі.

HOLY SWEETS DOG FESTIVAL: Winter edition став платформою для отримання знань та обміну досвідом з домедичної підготовки, психології та дієтології для собак. Зацікавленість свідомих песобатьків та великий попит до вивчення і вдосконалення догляду за своїми чотирилапими друзями свідчить про потребу суспільства у розвитку pet-friendly культури. І організатори фестивалю є флагманами, які задають правильний напрям розвитку цієї тематики.

HOLY SWEETS DOG FESTIVAL
Партнер фестивалю: Марина Прокопенко, засновниця тренувальної школи для собак InNIKOS club

За словами керівника проєкту, більшість собак, що відвідують Holy Sweets фестивалі, володіють високим рівнем соціалізації та слухняності. Крім того, в рамках популяризації каністерапії, деякі з учасників успішно пройшли тестування на канісреабілітологів та вже допомагають військовим, їздять в госпіталі, відвідують спеціальні заходи. Інші стали собаками-візитерами та підтримують емоційний стан дітей та дорослих.

До речі, зазвичай зимові песотусовки проводяться лише для їздових собак, що не бояться холоду. Але організатори HOLY SWEETS DOG FESTIVAL: Winter edition змогли забезпечити комфортні умови для кожного учасника з теплим кафе, альтанками з обігрівом та ярмарком. Таким чином жоден хвостик та жоден носик не змерз.

Івент-агенція Holy Sweets, ІРЦ “База 4.5.0” та тренувальна школа для собак InNIKOS club висловлюють безмежну подяку спонсорам, партнерам, учасникам та відвідувачам фестивалю за можливість ширити свою місію зі створення pet-friendly суспільства та популяризації каністерапії як дієвого методу виходу з важких психоемоційних станів військових, ВПО, людей з ПТСР, депресією, діток з особливими потребами тощо.

Тож очікуємо й наступні тематичні HOLY SWEETS DOG FESTIVAL з корисними лекціями, активностями та турботливою організацією!Related Post