Львівське сміття тепер на Житомирщині. У кількох селах по трасі Київ-Чоп, зокрема, Чиживка та Барвинівка, селяни виявили свіжі купи побутового непотребу. У ньому знайшли і докази – чеки та банківські виписки, що сміття зі Львова.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Загалом скинули до 90 тонн відходів. Селяни обурені, бо щойно до Великодня поприбирали села та довкілля після зими, а тут такий сюрприз.

Пані Надія дивиться на купи сміття і хапається за голову. Каже, щойно провели весняну толоку, прибрали після зими села та довколишні ліси. А тут така знахідка. Сморід від сміття на кілометри. А от і докази, звідки сміття.

“Ось, будь ласка, м.Львів, вулиця Наукова, 69”, – показує місцевий мешканец чек зі звалища.

Це територія колишнього складу міндобрив. Місцина малолюдна. Від міжнародної траси Київ-Чоп сюди якихось 5 км. Заїзд для вантажівок зручний. Сільський староста припускає про цю ділянку водіям  сміттєвозів міг розповісти хтось із селян.

“Зовсім  чужій людині уночі знайти майданчик і безпечно розгрузитися, так не може бути, хтось або перевізники десь вихідці звідси і знають що тут таке можна зробить”, – каже в.о. старости с.Барвинівка Микола Гордійчук.

У поліції шукають водіїв вантажівок, які скинули сміття. Але визнають, що складно довести їхню провину і причетність, бо після того, як сміття скинуте, докази відсутні.

Житомирські села уздовж траси Київ-Чоп від львівського сміття потерпають не вперше. Селяни не втямлять, їхнє село від Львову за 350км, чому на таку відстань і за такі гроші возять непотріб.

Хто з перевізників скинув сміття на Житомирщині, у Львівській обладміністрації не знають. Під підозрою 3-4 компанії, що возять у напрямку Києва. За словами львівських чиновників, на усіх вантажівках, які возять це сміття встановлені GPS-трекери. З двома недобросовістними перевізниками вже розірвано  угоди.

Житомирських селян заяви львівських чиновників не заспокоюють. Там вже підрахували, щоб прибрати сміття їм знадобиться щонайменше 10 тис.грн. А от куди його вивезти ще не знають, бо сільські полігони не приймають органічні відходи. А ще планують на сільських дорогах встановити камери спостереження,  аби таки зловити водіїв, які ще хоч раз спробують викинути сміття біля їхніх сіл.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1523986639-6639-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/1523986639-6639-707x400-150x150.jpgКиївTimeЕкологіяСуспільствоЖитомирщина,Львів,сміттяЛьвівське сміття тепер на Житомирщині. У кількох селах по трасі Київ-Чоп, зокрема, Чиживка та Барвинівка, селяни виявили свіжі купи побутового непотребу. У ньому знайшли і докази - чеки та банківські виписки, що сміття зі Львова. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30. Загалом скинули до 90 тонн відходів. Селяни обурені, бо щойно...| Київської області та України | Kiev Time