Ср. Тра 29th, 2024

ООН вимагає забезпечити безпеку співробітників Донецької фільтрувальної станції

Кві20,2018 #ООН #Донецк #Вода

У Донецьку припинила роботу фільтрувальна станція, після того, як 17 квітня п’ятеро її співробітників отримали вогнепальні поранення. В результаті 345 тисяч чоловік по обидва боки лінії зіткнення зіткнулися з перебоями в подачі води.

В ООН знову нагадали всім сторонам конфлікту про серйозні гуманітарні наслідки припинення водопостачання в регіоні.

17 квітня в другій половині дня був обстріляний автобус з працівниками Донецької фільтрувальної станції. П’ятеро людей отримали поранення. За повідомленнями ЗМІ, повністю або частково без води залишилися жителі Авдіївки, частини Донецька та Ясинуватої, навколишні села та населені пункти.

Це вже не перший подібний інцидент на цьому підприємстві. 14 березня Координатор системи ООН в Києві Ніл Волкер з засудженням відреагував на обстріл автобуса з працівниками Донецької фільтрувальної станції, а також вантажівки, що перевозила хімічні речовини, необхідні для обробки води.

Передбачається, що на цей раз станція не поновить роботу до тих пір, поки сторони конфлікту не нададуть гарантії безпеки співробітників.

Це означає, що 345 тисяч жителів Донецької області, особливо населення невеликих сіл, залишилися без води.

Представник ООН зажадав забезпечити безперебійну роботу Донецької фільтрувальної станції, підкресливши, що вона не може функціонувати без участі технічних фахівців.

Про це повідомляє TrueUA з посиланням на UN.Related Post