Вт. Лип 23rd, 2024

Софія Федина: наші медіа дуже активно розносили фейки московської пропаганди проти Порошенка

Софія Федина партія Європейська СолідарністьСофія Федина партія Європейська Солідарність
Софія Федина: Я пам’ятаю, як наші медіа дуже активно розносили фейки московської пропаганди проти Порошенка. “Вбив брата”, “Алкоголік”, “Здав Крим”, “збагатився у 82 рази”, “організував церковний розкол задля перемоги на виборах”. Однією з улюблених була тема підірваних складів.

24 канал Садового тоді кепкував : “Через те, що склади в Сватовому були розташовані неподалік від лінії фронту з’явилася вперше версія про диверсію, оскільки відповідальний за охорону офіцер НАЧЕБТО бачив, як над складами пролітав безпілотник і НАЧЕБТО скидав боєприпаси просто на склади.”
Скажу вам більше – хейтери у соцмережах досі згадують ті склади, при чому саме з формулюванням “Порох ваш склади підривав”.
Сьогодні ми дізнались, що диверсії на складах організував елітний спецназ московських військ. “Слідством встановлено, що за вказівкою Кремля у 2015 році представники сил спецоперацій РФ організували підрив об’єднаного складу ракетно-артилерійського озброєння ЗСУ у м.Сватове на Луганщині. Планується повідомити про підозру ще понад 50 діючим військовослужбовцям ГУ ГШ РФ, які вчиняли диверсії на території України та ЄС, та, можливо, продовжують це робити і зараз. Важливу роль у цій диверсійній операції відіграли вже відомі за спробою отруїти Скрипалів у Солбері Мишкін та Чепіга. На підставі зібраних доказів фігурантам злочину та ще 25 представникам сил спецоперацій ЗС РФ, а також їхнім поплічникам з числа бойовиків “Л/ДНР”, повідомлено про підозру в диверсії. Вони вчинили диверсію 29 жовтня 2015 року на військовому складі у Сватово. У результаті підриву сталася пожежа, що спричинила детонацію боєприпасів, які вразили військову техніку.
За даними слідства, для підриву арсеналу російські спецпризначенці задіяли комплекс радіоелектронної боротьби “Леєр-3” з трьома дронами “Орлан-10”.
Останнє слово завжди буде за правдою. Але чи усвідомлять це ті, хто займався інформаційним кілерством?
Хто буде вибачатися??
Софія Федина, Волонтер, Народний депутат України, партія Європейська Солідарність


Related Post