Ср. Тра 29th, 2024

Розумний Смарт ТВ чи звичайний телевізор? Переваги Smart TV

Smart TV, телевізор смарт ТВ, смарт ТБ

Активні користувачі сучасної техніки та пристроїв вже й забули, як у його 15 років тому для перегляду бажаного фільму на телевізорі потрібна була безліч реквізиту: диски, DVD-плеєр, різні кабелі, перехідники, додаткові колонки та два, а то й більше пульта. Але з появою на ринку Смарт ТВ все стало набагато простіше, зручніше та швидше.

Завдяки вбудованій функції Смарт ТВ телевізор має набагато більший спектр можливостей, опцій та функцій, що до звичайного пристрою повертатися вже не хочеться. Далі пояснимо чому.

Купити інноваційний Смарт ТВ телевізор – це означає обзавестися розумною панеллю, яка буде вам «порталом» для виходу в Інтернет і перебування у віртуальному просторі без настирливої ​​реклами. Безперечно, Smart телевізор повністю продублює на своєму екрані основні функції звичного вам смартфона, де доступно:

  • переглянути відео в будь-якому додатку;
  • переглянути фотогалерею;
  • підписатися на улюблений канал на Youtube;
  • влаштовувати відеоконференції.

Відмінність Смарт ТВ на пристроях LG та їх особливості

Почнімо з того, що будь-який телевізор LG Smart TV працює на базі WebOS. Цей веб-інтерфейс дає можливість користуватись базовими сервісами без необхідності заходити до браузера. Саме тому телевізор Смарт від LG вміщує величезну кількість стримінгових сервісів (Youtube, Netflix, Spotify). Поруч із цими можливостями пристрій має мало ігор.

Особливості та переваги Смарт ТВ від LG

  1. Функцію SmartShare гідно оцінять ті, хто любить ділитися лайфстайлом фотографіями та відео на великому екрані. За допомогою цієї опції вдасться виводити будь-який контент із різних пристроїв. Як мінімум заради комфортного сполучення та перегляду таких цінних кадрів варто замислитися та купити Смарт телевізор.
  2. Пульт Magic Motion Повторює рух руки.
  3. Split Screen режим. Дозволяє візуально розділити екран на дві частини та в одному вікні дивитися чи слухати улюблену передачу, а в другому читати чи дивитися фото.

Напевно, вам уже захотілося оновити свою панель на телевізор Смарт ТБ. Добірка найкращих представників модельного ряду від LG спростить ваш вибір:

  • OLED65B3RLA (65-дюймовий 4K смарт-телевізор LG OLED B3 2023);
  • OLED77G3RLA (77-дюймовий 4K смарт-телевізор LG OLED evo G3 2023);
  • 75QNED756RA (LG QNED 4K Smart UHD 75QNED756RA).

ТБ Smart TV доставляє споживачеві розважальні послуги без використання ноутбука, планшета, стаціонарного комп’ютера. Однозначно, виробники закладають різні опції в «розумний пристрій», але повноцінним набором функцій володіє техніка LG.

І це лише невелика частина топових моделей Смарт ТВ, купити які можна на офіційному сайті представників компанії LG. Однією з важливих переваг даних пристроїв є вартість. Іноді на Смарт телевізор ціна можна порівняти з витратами на останню модель смартфона або ноутбука, але якість зображення, глибина та відчуття саме панель подарує вам незабутні!

– Новини рубрики “Електроніка та техніка” на Київ ТаймRelated Post