У відповідь на призначення скандального регіонала-тітушковода Юрія Клименка головою Переяслав-Хмельницької РДА, пeрший заступник голови РДА Юрій Боровнік написав заяву про звільнення. Також він оголосив про вихід із партії БПП “Солідарність”. Його рішення підтримали колеги та оголосили про саморозпуск осередку.

Про це повідомляє “Згурівська Правда” із посиланням на сторінку Юрія Бобровніка у Facebook.

“Взимку 2014 року разом із Костянтином Затуліним, ефесбешними генералами, козаками ряженими святкували Переяславську раду, якої не було. Про любов братерську з Росією говорили. Організували підвіз за гроші людей на Антимайдан у Маріїнський парк. Криком кричали, Янукович наведи порядок! 18 лютого у команді з місцевим прокурором вимагали від начальника міліції організувати облави на поранених майданівців, яких по домівках ми розвозили”, – зазначає Юрій Бобровнік.

Згадує Бобровнік і про роботу Клименка у Згурівській РДА після Революції Гідності. За його словами на Згурівщині Клименка ховають і резервують як особливо цінного працівника.

Нагадаємо, 7 квітня президент Петро Порошенко підписав розпорядження про призначення скандального регіонала-тітушковода Юрія Клименка головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Київської області.

Розпорядження №59/2018 рп було підписано президентом 7 квітня. До роботи Юрій Клименко приступить 13 квітня 2018 року.

Призначення скандального службовця викликало резонанс в Переяслав-Хмельницькому районі, де він останнім часом працював на посаді керівника апарату районної ради. В цілому, працювати в Переяслав-Хмельницькому районі він почав з 2000 року, коли був призначений на посаду глави апарату РДА, потім – заступника голови. Після Революції Гідності Клименко встиг попрацювати і на Згурівщині – першим заступником голови Згурівської РДА.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/7e64c4d2a4a242251ffdaa790b21fa01_XL-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/7e64c4d2a4a242251ffdaa790b21fa01_XL-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївська областьПереяслав-ХмельницькийПолітикапартія БПП "Солідарність",Переяслав-Хмельницкий,РДА,Юрій Бобровнік,Юрій КлименкоУ відповідь на призначення скандального регіонала-тітушковода Юрія Клименка головою Переяслав-Хмельницької РДА, пeрший заступник голови РДА Юрій Боровнік написав заяву про звільнення. Також він оголосив про вихід із партії БПП 'Солідарність'. Його рішення підтримали колеги та оголосили про саморозпуск осередку. Про це повідомляє 'Згурівська Правда' із посиланням на сторінку Юрія Бобровніка...| Київської області та України | Kiev Time