В Ірпені “Київобленерго”відключило постачання електроенергії мешканцям ЖК ”Rich Town”.

Ще декілька днів тому при вході у будинки з’явилось повідомлення про несплату боргів та попередження про відключення. А згодом усі мешканці разом залишились без електроенергії.

У ЖК ”Rich Town ” немає прямих договорів з Ірпінським підрозділом ”Київобленерго”. Як виявилось, не всі мешканці платять за електроенергію, адже забудовник не виконав умов з підключення абонентів. Зокрема у житловому комплексі досі не збудовано трансформаторну станцію. Також мешканці не отримують ніяких офіційних документів при сплаті за електроенергію.

Таким чином, мешканці 7-ми будинків потрапили у дуже скрутне становище. Через відключення вони залишились без світла та опалення. Найбільше страждають люди похилого віку та маленькі діти. Обурені таким відношенням забудовника мешканці ЖК ”Rich Town ” вирішили викликати поліцію.

Представники правоохоронних органів прийняли заяву. Тепер будуть зясовувати всі обставини.

Представник забудовника ЖК ”Rich Town” Наталя Дембовська заявила, що в цій ситуації винні самі мешканці будинків.

Після спілкування з керівництвом Ірпінського районного підрозділу Обленерго, працівники поліції повідомили мешканцям будинків, що відключення електроенергії відбулося законно. Відтак, люди не отримають світло доки поки не заплатять всі борги.

poglyad.tvhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Rich-Town-otklyuchyly-elektroenergyyu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Rich-Town-otklyuchyly-elektroenergyyu-150x150.jpgadminІрпіньКиївська областьПодіїСуспільство"Київобленерго",електроенергія,ЖК ”Rich Town”В Ірпені “Київобленерго”відключило постачання електроенергії мешканцям ЖК ”Rich Town”. Ще декілька днів тому при вході у будинки з’явилось повідомлення про несплату боргів та попередження про відключення. А згодом усі мешканці разом залишились без електроенергії. У ЖК ”Rich Town ” немає прямих договорів з Ірпінським підрозділом ”Київобленерго”. Як виявилось, не всі мешканці...| Київської області та України | Kiev Time