Урочисте відкриття квіткового панно «Олімпійське золото» на честь чемпіона з фристайлу 23-ї зимової Олімпіади – Олександра Абраменка відбулось на Броварському проспекті біля метро Лівобережна.
Захід відбувся в рамках ініціативи Міністерства молоді та спорту, громадськості та соціально-відповідального бізнесу «Спільна Олімпійська Перемога».Біля метро Лівобережна створили квіткове панно на честь олімпійського чемпіона

Директор комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун поділився планами на майбутнє:

“У зв’язку з тим, що ще нема ніде в світі такого подарунку спортсмену, ми плануємо це панно внести в історію. Це можна зробити двома способами: Укрпошта розробляє марку з фото цього панно або зареєструвати його у книзі Рекордів Гіннесу України”.

Біля метро Лівобережна створили квіткове панно на честь олімпійського чемпіона

Цікаво, що такий подарунок багато місту не коштував – лише 400 грн пішло на композицію. Але створювали композицію близько 5 днів, а розробляли дизайн понад 3 тижнів.

Біля метро Лівобережна створили квіткове панно на честь олімпійського чемпіона

“14 тисяч пішло на це панно. А саме: бегонія, очиток, альтернантера. Над створенням композиції працювало 8 людей. Це не звичайна композиція, яку ми бачимо у парках, це панно на схилі, яке створювати значно складніше”, – розповіла автор панно Оксана Гордієнко.

Біля метро Лівобережна створили квіткове панно на честь олімпійського чемпіона

Чемпіон Олімпійських ігор 2018 року з фристайлу Олександр Абраменко особисто висадив декілька рослин у квіткові композицію та поділився враженнями:

“Мені дуже приємно. Це вперше для мене зробили, і звичайно я здивований. А от квіти висаджувати для мене не вперше, я й дерева у дитинстві висаджував”.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bilya-metro-Livoberezhna-stvoryly-kvitkove-panno-na-chest-olimpijskogo-chempiona3-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Bilya-metro-Livoberezhna-stvoryly-kvitkove-panno-na-chest-olimpijskogo-chempiona3-1-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСпортСуспільствоквіткове панно,олімпійський чемпіон,подарунокУрочисте відкриття квіткового панно «Олімпійське золото» на честь чемпіона з фристайлу 23-ї зимової Олімпіади – Олександра Абраменка відбулось на Броварському проспекті біля метро Лівобережна. Захід відбувся в рамках ініціативи Міністерства молоді та спорту, громадськості та соціально-відповідального бізнесу «Спільна Олімпійська Перемога». Директор комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дніпровського району Євген Ковшун...| Київської області та України | Kiev Time