Волонтер і громадський активіст Роман Синіцин сьогодні, 2 червня, закликав киян вийти на Майдан Незалежності о 20:00 проти реєстрації кандидатами на парламентських виборах поплічника Януковича Андрія Клюєва і антиукраїнського пропагандиста Анатолія Шарія.

Відповідний допис він зробив у Facebook.

“Російського пропагандиста Шарія та “шістку” Януковича Клюєва зареєстровано кандидатами в депутати. Зареєстрували, хоча вони не жили останні 5 років в Україні і по закону взагалі не мали жодних шансів бути зареєстрованими. А в цей час з тюрем випускають терористів та вбивць “небесної сотні”, – обурився він.

“Я цього терпіти не збираюсь. О 20:00 ті, кому не байдуже, виходять на Майдан. Байдуже за кого ви, за Порошенка, за Вакарчука, за Тимошенко, за Ляшка чи Зеленського. Головне, щоб ви були за Україну”, – написав Синіцин.

За півгодини допис набрав близько півтисячі репостів і більше тисячі лайків.

До закликів Романа Синіцина також приєдналися Антон Ходза, Сергій Стерненко, Іван Оберемко, Олексій Арестович, Дмитро Лінько та інші.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Majdan.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/07/Majdan-150x150.jpgadminВладаКиївПодіїСуспільствоВолонтер і громадський активіст Роман Синіцин сьогодні, 2 червня, закликав киян вийти на Майдан Незалежності о 20:00 проти реєстрації кандидатами на парламентських виборах поплічника Януковича Андрія Клюєва і антиукраїнського пропагандиста Анатолія Шарія. Відповідний допис він зробив у Facebook. “Російського пропагандиста Шарія та “шістку” Януковича Клюєва зареєстровано кандидатами в депутати. Зареєстрували, хоча...| Київської області та України | Kiev Time