У “Київзеленбуді” знайшли спосіб радувати киян квітами навіть взимку – підприємство створило “клумбу” з трісок та підготувало виставку букетів у кризі. 

Співробітники “Київзеленбуду” почали створювати яскраві клумби з різнобарвної тріски. Перша клумба у вигляді східного орнаменту з’явилася біля адмінбудівлі Дніпровського району.

А в рамках фестивалю “Льодовиковий період”, який в період новорічних свят пройде на Співочому полі в Києві, підприємство представить виставку квіткових букетів у кризі. Про це “Кихвзеленбуд повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“З 15 грудня до 30 січня на Співочому полі у рамках фестивалю «Льодовиковий період» кияни та гості міста зможуть помилуватися букетами квітів у кризі. Квіткові композиції заморожують у воді в спеціальних морозильних камерах, щоби врешті рослини залишились неушкоджені і виглядали як живі. Усього на виставці представлять 20 крижаних скульптур. Формат експозиції – 20 напівзакритих шатрів 3х3м, під кожним з яких буде розташований унікальний експонат – квіткові букети в кризі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше у “Київзеленбуді” повідомили, як збираються захищати висаджені на вулицях столиці ялинки від вандалів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/400769-u-kiyevi-z-yavilisya-klumbi-z-yaskravoi-triski.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/400769-u-kiyevi-z-yavilisya-klumbi-z-yaskravoi-triski-150x150.jpgYuliyaДніпровський районКиївСуспільствоКО "Київзеленбуд"У 'Київзеленбуді' знайшли спосіб радувати киян квітами навіть взимку - підприємство створило 'клумбу' з трісок та підготувало виставку букетів у кризі.  Співробітники 'Київзеленбуду' почали створювати яскраві клумби з різнобарвної тріски. Перша клумба у вигляді східного орнаменту з'явилася біля адмінбудівлі Дніпровського району. А в рамках фестивалю 'Льодовиковий період', який в період новорічних...| Київської області та України | Kiev Time