Сб. Лип 20th, 2024

Ракетний удар рф по селу Гроза: загинула 51 людина, пошуки завершені

Ракетний ударРакетний удар

Ракетний удар “Іскандером” у селі Гроза на Харківщині забрав життя 51 людини. У тому числі загинув 8-річний хлопчик. Трьох людей досі так і не знайшли.

Про це повідомили в поліції Харківщини.

Шестеро постраждалих перебувають у лікарні у важкому стані.

Наразі ідентифіковані ще не всі тіла загиблих. Частина тіл спотворена настільки, що для їх ідентифікації треба проводити ДНК-тест.

Начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко наголосив, що, у разі, якщо є підстави вважати, що серед загиблих можуть бути близькі, родичі чи знайомі – треба звернутись до Слідчого управління ГУНП в Харківській області або до поліції за місцем мешкання. В такому випадку буде обов’язково організовано перевірку, в тому числі шляхом проведення відповідних експертиз

Що трапилось

У кафе в селі Гроза Харківської області, яким ударила ракета, проходили поминки по військовослужбовцю, на них знаходилася половина села. Чоловік загинув, коли село Гроза було під окупацією і його поховали в Дніпрі. Недавно родичі загиблого вирішили перепоховати його на рідній землі. Під час поминального обіду і стався обстріл. Саме тому в поліції розглядають версію, що хтось з місцевих вказав росіянам на місце поминок, а вони влаштували ракетний удар.

Ракета “Іскандер”

Ракета “Іскандер” (або “Iskander”) – це тактична балістична ракета, розроблена і вироблена військово-промисловими комплексами рф. Ця ракета призначена для ведення точних ударів по різним цілям, включаючи військові об’єкти та інфраструктуру противника.

Основні характеристики ракети “Іскандер” включають:

  1. Дальність польоту: Діапазон дальності варіюється від близько 500 до 700 кілометрів, в залежності від конкретної модифікації ракети.
  2. Точність удару: Ракета “Іскандер” володіє високою точністю удару, завдяки чому вона може бути використана для ураження точкових цілей.
  3. Платформа запуску: Ракети “Іскандер” зазвичай запускаються з мобільних пускових комплексів, що робить їх дуже маневреними та важко виявляються противником.
  4. Носійність: Кожен пусковий комплекс “Іскандер” зазвичай може нести дві ракети.

Ракети “Іскандер” є частиною арсеналу ЗС рф і мають застосування як у стратегічних, так і в тактичних сценаріях війни. Вони можуть бути використані для ураження різних цілей, включаючи військові бази, аеродроми, командні пункти та інфраструктуру противника.Related Post