Фінальниа зупинка ретро-авто на огляд киянам та гостям столиці відбулася на Поштовій площі

Демонструють автівки, вироблені переважно радянським Автопромом. Тут і всі моделі Запорожця, і навіть, так звана “догонялка”, автомобіль ГАЗ-23, який використовували спецслужби Радянського Союзу. До заходу долучилися понад 30 автолюбителів.

Організатори наголошують, що захід не є конкурсом, головна мета – відродити в Україні колекціонування старовинних автівок. Адже ще 10 років тому в різних містах країни відбувалися великі фестивалі ретро-авто, які через війну на Сході та через питання економії вже понад 3 роки не влаштовують.

Виставка автомобілів на Поштовій площі триватиме впродовж неділі, до 17:00.

“Це не змагання, це – гарний променад в центрі столиці. Проїхатися на улюблених автомобілях, показати людям, як це красиво в русі”, – говорить організатор Павло Лозовенко.

Інформує: 5 канал

 

Многие автовладельцы в Крыму хотят купить автозапчасти в Симферополе по низкой цене.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/retro-avtivki.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/retro-avtivki-150x150.pngКиївКультураКиїа,ретро,ретро автівкиФінальниа зупинка ретро-авто на огляд киянам та гостям столиці відбулася на Поштовій площі Демонструють автівки, вироблені переважно радянським Автопромом. Тут і всі моделі Запорожця, і навіть, так звана 'догонялка', автомобіль ГАЗ-23, який використовували спецслужби Радянського Союзу. До заходу долучилися понад 30 автолюбителів. Організатори наголошують, що захід не є конкурсом, головна мета...| Київської області та України | Kiev Time