Уявіть, ось ви переїхали до нового житла, але замість радості та приємних турбот, у вас повний дім нерозпакованих коробок. Звісно, можна розібрати все хаотично, але буде значно легше, якщо все правильно спланувати або довірити роботу фахівцям, наприклад, Ура! Переїзд. Отож читайте далі, щоб дізнатися, як правильно організувати переїзд.

Переїзд, перевезення речей, перевезення меблів, квартирний переїзд

Беріть з собою тільки необхідне

В кожному домі є безліч непотрібних речей. Керуйтеся простим принципом — якщо ви не користуєтесь якимись речами понад рік, то їх сміливо можна позбутися. Тож плануйте переїзд заздалегідь, адже у метушні захочеться прихопити з собою все.

Відсортуйте речі за кімнатами

Найкращий варіант підготовки до переїзду — укласти речі за призначенням. Окремо слід пакувати речі для кухні, вітальні, спальні і так далі. Все це потрібно підписувати, при цьому на коробці краще писати мінімум з двох сторін, щоб не повертати коробки для того, щоб дізнатися що в них. Для зручності підписуйте коробки так, щоб було зрозуміло що в них, наприклад “посуд крихкий”, “посуд метал”, “книги”, “іграшки” і так далі. Пишіть коротко, але так, щоб було зрозуміло що і де. Погодьтеся, набагато зручніше одразу віднести коробки у відповідні кімнати, адже шукати кухонний інвентар між коробками у спальні навряд чи буде зручно.

Обирайте правильну упаковку

Для організації з переїзду вам знадобляться різні види пакування. Вам знадобиться:

  • Картонні коробки. В середньому на одну кімнату потрібно 25 коробок. Краще обрати середнього розміру, адже їх зручніше переносити та пакувати.
  • Великі поліетиленові пакети. Вони точно не будуть зайвими. Також в нагоду можуть стати вакуумні пакети різних розмірів, повітря з них викачується за допомогою звичайного пилососа.
  • Скотч. Можна придбати різноколірний скотч, і таким чином маркувати коробки за кімнатами, наприклад, в коробках з жовтим скотчем речі для кухні, з синім — для вітальні і так далі.
  • Поролон або пухирчаста плівка. Це допоможе надійно запакувати крихкі предмети.

Також не забудьте про маркери, щоб підписувати коробки.

Правильно пакуйте речі

Створіть власну систему пакування речей. Для прикладу, висувні ящики краще пакувати одразу з вмістом, обгорнувши плівкою та проклеївши скотчем. З тумбочок краще вийняти все, а речі скласти в коробку. Щоб легко знайти її вміст, помістіть ці речі в коробку з написом “Тумбочка зі спальні”. Побутову хімію слід пакувати особливо надійно, адже розлитий мийний засіб може зіпсувати інші предмети.

Як спростити переїзд

Тепер ви знаєте як готуватися до переїзду, але недостатньо упакувати речі та найняти вантажне таксі. Однак не завжди є час все як слід упакувати та організувати. Тож підготовку та організацію переїзду краще довірити професіоналам. Професійні пакувальники, вантажники та водії компанії Ура! Переїзд допоможуть з підготовкою та перевезенням. Вам не потрібно буде витрачати час на пакування, пошук вантажників, організацію маршруту і тому подібне. Команда спеціалістів про все подбає, а ваші речі будуть в безпеці, адже компанія несе відповідальність за збереження вашого майна.