В Департаменті міського благоустрою столиці заявляють, що в 2018 році активно втілюватимуть план стандартизації та благоустрою Києва.

В 2018 році усі зусилля у сфері благоустрою Києва будуть спрямовані на активне озеленення. Крім того, у кожному районі столиці заплановано облаштування базових зон відпочинку для усієї сім’ї по типу парку Наталка. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

“Крім того, у планах є будівництво додаткових зон відпочинку на берегах деяких водойм. На стадії розробки є план стандартизації і благоустрою Києва, яким передбачено єдиний тип усіх огороджень, сміттєвих баків, лав для відпочинку, твердого покриття пішохідних доріжок тощо”, – заявив він.

На свою глобальну реконструкцію у наступному році чекають Парк партизанської слави, Ландшафтний парк, Голосіївський парк та багато інших.  Столичною владою також розробляється концепція реконструкції Андріївського узвозу, за якою легендарний узвіз з обох боків перекриється шлагбаумами і стане повністю пішохідною зоною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що киян обурив власник одного з будинків на Андріївському узвозі, який пофарбував споруду в яскраво-червоний колір.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/u2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/u2-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоАндріївський узвіз,благоустрійВ Департаменті міського благоустрою столиці заявляють, що в 2018 році активно втілюватимуть план стандартизації та благоустрою Києва. В 2018 році усі зусилля у сфері благоустрою Києва будуть спрямовані на активне озеленення. Крім того, у кожному районі столиці заплановано облаштування базових зон відпочинку для усієї сім’ї по типу парку Наталка. Про...| Київської області та України | Kiev Time