Дітей годували спредом замість вершкового масла – при тому, що за нормативами вміст немолочних жирів у їжі для малюків взагалі не допускається.

У Києві в рамках моніторингу якості харчових продуктів у школах і дитсадках фахівці Головного управління Держпродспоживслужби виявили невідповідність деяких продуктів, якими годували дітей в дитячому садку на Березняках, стандартам та вимогам ДСТУ. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

“Зокрема, під час перевірки у дитсадку № 166 (просп. П. Тичини, 28-А), після відбору та випробування зразків виявлено невідповідність вершкового масла вимогам ДСТУ за вмістом масової частки жиру (норма – 72,7%, у зразках – 72,1% та 72,4%). Окрім того, масова частка немолочних жирів у вершковому маслі складає 62% від загальної частки жиру”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначають у Держпродспоживслужбі, мова йдепро масло солодковершкове селянське “Попільнянське”, яке виробник – ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» – постачає у всі заклади освіти Дніпровського та частину Дарницького районів столиці. Наразі планується передача виявлених фактів до правоохоронних органів з метою притягнення до відповідальності винних осіб. Перевірки продуктів харчування у дитячих навчальних закладах тим часом триватимуть.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в одному з супермаркетів столиці начебто продавали хліб із хробаками.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/4e972a0d0edcb17bafa8964707857930.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/4e972a0d0edcb17bafa8964707857930-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствоДержпродспоживслужба Києва,КМДАДітей годували спредом замість вершкового масла - при тому, що за нормативами вміст немолочних жирів у їжі для малюків взагалі не допускається. У Києві в рамках моніторингу якості харчових продуктів у школах і дитсадках фахівці Головного управління Держпродспоживслужби виявили невідповідність деяких продуктів, якими годували дітей в дитячому садку на Березняках, стандартам...| Київської області та України | Kiev Time