Сб. Чер 22nd, 2024

Зупинитися зараз – це стовідсотково померти у ворожому полоні за рік-три-п’ять

Зупинитися зараз - це стовідсотково померти у ворожому полоні за рік-три-п'ятьЗупинитися зараз - це стовідсотково померти у ворожому полоні за рік-три-п'ять

Переговори з мордором? Хер вам, усім таким “міжнародним благодійникам”! Занадто емоційно? А як ще може бути після чергових обстрілів мирних будинків українців та страшних божевільних смертей простих цивільних людей, ДІТЕЙ?!!!

Зупинитися зараз – це стовідсотково померти у ворожому полоні за рік-три-п’ять! Гидота не залишить своїх кривавих намірів, не стане людяною і ніколи не візьме на себе провину за тисячі понівечених українських доль.

За втрачене життя, за страждання та сльози на цвинтарях, за дати життя на хрестах, які вимірюються не десятками років, а місяцями! Ворога не вилікувати і не змінити, як і не змінити нашу лють та ненависть до нього. Ніколи!

Саме цей факт потрібно зрозуміти тим, хто намагається досягти “миру” коштом українців. Будь-які “червоні лінії” вже пройдені.

Вони беруть початок в окупованому Донбасі та вкраденому в України Криму, пройшли через Бучу та Маріуполь, і продовжились на всю Україну. Не залишилося такого місця на українській землі, яке б не зводило судомою ненависті до окупанта. Час вгамує особистий біль і смуток, але ненависть і спрага помсти з нами тепер назавжди.

Ліберальні фантазери Заходу зараз перебувають у полоні нерозуміння об’єктивного стану неможливості подальшого співіснування криваво-опоганеного географічного утворення та цивілізації людей на планеті Земля.

Звісно, якщо вони відносять себе до такої цивілізації. Ми, українці, відносимо, а вони? Чи просто мовний бар’єр не дає їм можливості читати коментарі російських цивільних мерзотників під постами про чергові смерті мирних українців? Чи заплющені очі заважають перегляду страшних фотографій зруйнованого українського життя?

Десь там? Ні, шановні панове, не “десь там”, а зовсім поруч з вами лютує шалений звір недоімперії, якому на всі ваші “глибокі занепокоєння” так само “глибоко” начхати! Очі не бачили б того ж пана Гроссі, який “зазначає” разом з керівником росатому “оригінальний дизайн” АЕС “Аккую”. Як таке можливо взагалі? Після відвідування ЗАЕС, де дурні орки перетворюють енергоблоки атомної станції (!!!) на вогневі точки, охоче спілкуватися з представником ворога всього живого на Землі?!!!

Мабуть, для розуміння критичної важливості негайного спільного знищення путінської росії потрібно, щоб чобіт окупанта пройшовся Саксонією або Єлисейськими полями.

По-іншому їм не зрозуміти… На жаль. А час іде, ворог враховує недоліки та відновлює втрачені на початку війни сили та засоби знищення, знімає з посад відвертих злодіїв та дурнів. На чий млин зараз ллється вода неповноцінного та недостатнього постачання такої необхідної нашим Захисникам зброї? Скільки ще можна терпіти знущання з правди і свободи від проклятої росії? Чому Орбан досі має нахабство відкривати рота у блокуванні рішень ЄС та явній підтримці кремлівського лайна?

Занадто емоційно? А як же по-іншому? Підкоритися – значить померти. А ми, українці, дуже любимо життя! Вільне і справедливе життя, на Своїй Власній Землі, в оточенні Справжніх Людей, готових прийти на допомогу у біді та підтримати у біді. А потім – випити разом чарку за нашу Перемогу над страшним біснуватим чудовиськом, який знищує реальну єдність та братерство Справжньої Цивілізації.

Юрий ФедоренкоRelated Post