Сб. Лип 13th, 2024

У Німеччині зробили заяву, що війна в Україні може тривати ще дев’ять років

Війна в УкраїніВійна в Україні

Війна в Україні найближчим часом не закінчиться, вона може затягнутися ще на дев’ять років. У Німеччині готуються, що війна буде тривати до 2032 року.

Про це заявив глава Ситуаційного центру з питань України при Міноборони Німеччини, генерал-майор Крістіан Фрейдінг.

У Німеччині розуміють, що в такому випадку їй треба буде підтримувати Україну весь цей нелегкий для неї час. Фрейдинг зазначив, що Німеччина готова надати довгострокову допомогу і зробити “час нашим союзником, а не союзником Путіна”.

Німеччина розуміє, що таким чином потрібно буде надавати Україні військову допомогу в тривалій перспективі.

Він також зазначив, що війна в Україні закінчиться тоді, коли будуть звільнені всі території до кордонів 1991 року – разом з Донбасом і Кримом.

Кордони України 1991 року

Після проголошення незалежності України від Радянського Союзу 24 серпня 1991 року, кордони країни змінилися.

Основні зміни в кордонах України, які стали актуальними в 1991 році:

  1. Російська федерація. Новостворена Україна не мала спільного кордону з російською РСР, оскільки рф стала окремою державою. Таким чином, кордон між Україною і росією став міждержавним кордоном.
  2. Кордони інших колишніх радянських республік. Україна стала незалежною від інших колишніх радянських республік, таких як Білорусь, Молдова, Грузія, Литва, Латвія, Естонія, Туркменістан, Таджикистан і інші. Це також призвело до встановлення нових міжнародних кордонів.
  3. Крим. Україна здобула контроль над Кримом, колишньою Автономною Республікою Крим в межах Радянського Союзу. Це привело до утворення нового кордону між Кримом і залишком України.
  4. Закарпатська Україна. Україна зберегла свій кордон зі Словаччиною, Польщею, Угорщиною та Румунією, які стали незалежними державами після розпаду Радянського Союзу.

Ці зміни були результатом складного процесу після незалежності України і падіння Радянського Союзу. У 1991 році було встановлено нові кордони, які згодом були підтверджені і признані міжнародними договорами та угодами.Related Post