Президент України Володимир Зеленський сьогодні, вісімнадцятого квітня, побував у Донецькій області. Він відвідав передові позиції українських захисників у Авдіївці.

Про це повідомляє Офіс президента.

Лідер держави заслухав доповідь командувача оперативно-тактичного угруповання “Донецьк” щодо ситуації в районі його відповідальності.

Також він поспілкувався з військовослужбовцями морської піхоти, десантно-штурмових, механізованих та артилерійських підрозділів і подякував їм за службу.

“Маю честь сьогодні бути тут, подякувати вам за службу, за те, що бороните нашу землю, Україну, наші сім’ї. Вітаю вас зі святами, з Великоднем, і бажаю вам лише перемоги – того, чого бажаю кожному українцю, що дуже важливо для нас усіх. Бажаю здоров’я всім вам і вашим сім’ям та щиро вдячний від кожного українця за той великий шлях, який ви проходите щоденно”, – сказав Зеленський.

Президент вручив військовослужбовцям державні нагороди. Бійці отримали ордени Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, а також ордени “За мужність” ІІ та ІІІ ступенів.

Своєю чергою українські захисники подарували главі держави військовий коїн, шеврон і дошку із символікою 110-ї окремої механізованої бригади.