Державна міграційна служба буде направляти звернення на Поліграфкомбінат “Україна”, якщо термін видачі паспорта закінчився і паспорт не персоналізований.

ДМС України запровадила нову форму звернень громадян, які своєчасно не отримали закордонний паспорт. Про це повідомляє прес-служба ДМС України.

“На сайті міграційної служби введена нова зручна форма звернення, якою можуть скористатися громадяни, які не отримали своєчасно закордонний паспорт з-за технічної неспроможності виробника персоналізувати закордонний паспорт в умовах підвищеного попиту”, – йдеться у повідомленні.

Відзначається, що якщо строк видачі документа закінчився і паспорт не персоналізований на поліграфкомбінаті “Україна”, міграційна служба направляє звернення підприємству-виробнику для подальшого розгляду. Міграційна служба нагадує, що будь-які пропозиції від будь-яких посередників з надання послуг з “прискорення” оформлення закордонних паспортів є незаконними.

“З початку 2018 року в Україні було оформлено і виготовлено близько 1,4 мільйонів закордонних паспортів. Проте у черзі на персоналізацію на Поліграфкомбінаті “Україна” досі залишається близько 675 тисяч документів”, – зазначили у ДМС.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/352561_1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/352561_1-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаСуспільствоДМС,закордонні паспорти,Нова форма звернення,персоналізація,Поліграфкомбінат "Україна"Державна міграційна служба буде направляти звернення на Поліграфкомбінат 'Україна', якщо термін видачі паспорта закінчився і паспорт не персоналізований. ДМС України запровадила нову форму звернень громадян, які своєчасно не отримали закордонний паспорт. Про це повідомляє прес-служба ДМС України. 'На сайті міграційної служби введена нова зручна форма звернення, якою можуть скористатися громадяни, які...| Київської області та України | Kiev Time