У Міжнародний день захисту дітей дитячий будинок сімейного типу родини отримав подарунок від Київської міської державної адміністрації – ключі від автомобілю VOLKWAGEN.

Історія цієї сім’ї почалася в Луганській області місті Рубіжне. Руслан Панцулай та Бакитгуль Бєліковаще маючи трьох власних дітей, родина у 2010 році взяла на виховання 13-річного Романа.

У зв’язку з бойовими діями на території східної України, багатодітна родина в червні 2014 року, залишивши рідну домівку, близьких їм людей і друзів, у пошуках безпечного життя переїхала з тимчасово окупованої території до Києва.

Руслан Шотович- майстер з ремонту взуття, а Бакитгуль Аскарбеківна – швачка. У Києві вони створили власний сімейний бізнес. Два роки тому сім’я вирішила стати кандидатами в батьки-вихователі. Розпорядженням Дніпровської державної адміністрації від 26.09.2016 було створено дитячий будинок сімейного типу, до якого влаштовано четверо рідних дітей-сиріт: 12-річнуДарину, 13-річну Вероніку, 14-річного Данила та 15-річного Іллю. Мама дітей померла, а Руслан і Бакитгуль не побоялися взяти в сім’ю підлітків з нелегкою долею.

Родина отримала службову квартиру в столиці, з сучасним ремонтом, необхідними меблями і побутовою технікою. Молодші діти навчаються в школі, Роман — студент 1-го курсу Української євангельської теологічної семінарії міста Києва. Дарина та Вероніка займаються танцями, Ілля та Данило – захоплюються футболом та баскетболом. Ще Ілля й Роман люблять готувати їжу, вигадувати цікаві страви. Нещодавно у дитячий будинок сімейного типу був влаштований 14-річний Олег, який поступово звикає до нової родини. Батьки-вихователі відзначають, що діти дуже змінилися: почали піклуватися про кожного з членів родини. Вони допомагають один одному, піклуються про менших, стали більш дисциплінованими, відповідальними, доброзичливими та щирими.

Свято для родини, де виховується восьмеро дітей, організувала Служба у справах дітей та сім’ї КМДА. Привітати дітей і батьків прийшли голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко, заступник голови Дніпровської РДА Алла Завгородня та начальник столичної Служби у справах дітей та сім’ї Валерій Танцюра. Гості спілкувалися з дітьми та батьками, разом пили чай із смаколиками, обмінювалися подарунками. До речі, від адміністрації Дніпровського району діти отримали ноутбуки.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-bagatoditna-rodyna-otrymala-podarunok-vid-Kyyivskoyi-miskoyi-derzhavnoyi-administratsiyi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-Kyyevi-bagatoditna-rodyna-otrymala-podarunok-vid-Kyyivskoyi-miskoyi-derzhavnoyi-administratsiyi-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїавтомобіль,багатодітна родина,подарунокУ Міжнародний день захисту дітей дитячий будинок сімейного типу родини отримав подарунок від Київської міської державної адміністрації - ключі від автомобілю VOLKWAGEN. Історія цієї сім'ї почалася в Луганській області місті Рубіжне. Руслан Панцулай та Бакитгуль Бєліковаще маючи трьох власних дітей, родина у 2010 році взяла на виховання 13-річного Романа. У зв’язку...| Київської області та України | Kiev Time