Ср. Кві 24th, 2024

Рф використовує країни СНД для того, щоб обійти санкції

СанкціїСанкції

Країна-агресор рф намагається обійти західні санкції, щоб налагодити виробництво більшої кількості озброєння. Для цього росія намагається використати співпрацю з країнами СНД.

З допомогою військово-технічного співробітництва із сусідніми державами країна-агресор хоче роздобути комплектуючі для того, щоб виробляти свою зброю.

Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни (ISW).

За словами аналітиків, двадцять дев’ятого вересня до Тульської області (росія) для обговорення питань військового та військово-технічного співробітництва прибули делегації міністерств оборони нступних країн:

 • рф;
 • Азербайджану;
 • Вірменії;
 • Білорусії;
 • Казахстану;
 • Киргизії;
 • Таджикистану;
 • Узбекистану.

Воєнний злочинець Шойгу заявив, що міністри оборони країн СНД створили військову дослідницьку організацію та спільний підрозділ з гуманітарного розмінування. Проте в ISW зазначили, що основна мета рф у такій співпраці полягає у спробах обійти санкції через військово-технічне співробітництво з країнами-членами Співдружності Незалежних Держав.

Санкції

Санкції – це обмеження або обмеження, які накладаються на країну, організацію або окремих осіб з метою впливу на їх поведінку, зазвичай через політичні, економічні або інші засоби. Санкції можуть бути призначені для досягнення різних цілей, включаючи:

 1. Політичний тиск. Санкції можуть використовуватися для зміни поведінки країни або уряду, зокрема, щодо питань прав людини, демократії або міжнародної безпеки.
 2. Економічний тиск. Вони можуть призвести до економічних труднощів для країни або організації і змусити їх переглянути свою політику чи поведінку.
 3. Захист національних інтересів. Санкції можуть застосовуватися для захисту національних інтересів, включаючи безпеку та економічні інтереси країни.
 4. Зупинення розповсюдження зброї. Вони можуть бути призначені для обмеження продажу або розповсюдження зброї та інших військових технологій.
 5. Захист прав людини. Можуть використовуватися для покарання порушників прав людини або осіб, відповідальних за злочини проти людяності.
 6. Зміцнення міжнародного правопорядку. Вони можуть застосовуватися для виконання міжнародних обов’язків і зміцнення міжнародного правопорядку.

Санкції можуть включати замороження активів, економічні обмеження, заборону на ввіз або експорт певних товарів, обмеження на подорожі і торгівлю з певними особами або країнами. Вони можуть бути однією стороною (накладені однією країною) або міжнародними (санкції, прийняті численними країнами або міжнародними організаціями).

Вони можуть мати серйозний вплив на економіку та політику країни, і вони часто є об’єктом дебатів на міжнародному рівні.Related Post