Серед працівників “Кобзова” виявлено випадок кору, крім того, співробітники цирку не систематично проходять медогляд.

У Києві на 30 днів припинено роботу цирку “Кобзов” через виявлений випадок захворювання на кір співробітника закладу.  Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник з посиланням на відповідне рішення Комісії техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій Києва.

“У закладі вчора була проведена перевірка. Там є один захворілий. Він захворів ще в грудні. В зв’язку з тим, що не систематично проходять медичний огляд співробітники зазначеного закладу, прийнято рішення про припинення його роботи на території Києва на 30-денний період”, – зазначив Поворозник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві батьки хворих на кір дітей запідозрили, що малюки могли підхопити інфекційну хворобу, відвідавши виставу цирку “Кобзов” наприкінці грудня 2017 року.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/yDSI2VrXq59z1rN0Sfx8ZA-article.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/yDSI2VrXq59z1rN0Sfx8ZA-article-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствокір,КМДА,циркСеред працівників 'Кобзова' виявлено випадок кору, крім того, співробітники цирку не систематично проходять медогляд. У Києві на 30 днів припинено роботу цирку 'Кобзов' через виявлений випадок захворювання на кір співробітника закладу.  Про це на брифінгу повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник з посиланням на відповідне рішення Комісії техногенно-економічної...| Київської області та України | Kiev Time