У Києві на Гідропарку провели Кубок театральної ліги, де команда Київського обласного театру імені Саксаганського зайняла друге місце, поступившись команді Національної оперети.

Традиційно вкінці театрального сезону на стадіоні “Місто спорту” (Гідропарк) у Києві з успіхом відбувся щорічний Кубок театральної ліги. Колективи театрів змагалися за право бути першими у футболі.

Раз у рік артисти театрів показують свою майстерність не на сцені, а на футбольному стадіоні. Вже стало доброю традицією між театрами зустрічатися у футбольних поєдинках та змагатися за високі нагороди.

Боротьба за право називатися найкращими цього разу тривала довго та напружено. Впродовж восьми годин під палючим літнім сонцем футболісти-артисти доказували свою першість. Трибуни стадіону заповнили вірні фанати з футбольною атрибутикою – прапорами, барабанами та дудками.

Міністр культури України Євген Нищук, який теж брав участь у Кубку за команду Театру імені Франка, наголосив на подальшому розвитку театрального чемпіонату та його розширенні у масштаби всеукраїнського.

В кінцевому результаті таблиця переможців склалася наступним чином: золото отримала команда Національної оперети, срібло завоював Київський обласний театр імені Саксаганського, бронзу – Національний театр імені Франка, почесне четверте місце посіла футбольна команду Національного театру імені Лесі Українки.

Про це повідомляє: інформаційний портал “Моя Київщина”

Загрузка...

http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Futbolna-komanda-teatru-imeni-Saksaganskogo.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Futbolna-komanda-teatru-imeni-Saksaganskogo-150x150.jpgТатьянаКультураСпортвигра,команда,футбол,чемпіониУ Києві на Гідропарку провели Кубок театральної ліги, де команда Київського обласного театру імені Саксаганського зайняла друге місце, поступившись команді Національної оперети. Традиційно вкінці театрального сезону на стадіоні 'Місто спорту' (Гідропарк) у Києві з успіхом відбувся щорічний Кубок театральної ліги. Колективи театрів змагалися за право бути першими у футболі. Раз у...