Колишній перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс звільнився у зв’язку із переходом на роботу в Секретаріат Кабінету Міністрів України.

Першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса звільнено з займаної посади з 18 грудня. Відповідне розпорядження №990 від 18.12.2017 підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

“Пліса Геннадія Володимировича – Першого заступника голови Київської міської державної адміністрації – звільнити з займаної посади 18 грудня 2017 року у порядку переведення для подальшої роботи в Секретаріаті Кабінету Міністрів України”, – йдеться у розпорядженні.

За словами самого Генадія Пліса, за два роки, які він пропрацював на посаді першого заступника голови КМДА, безумовно, отримав значний досвід.

“Я знаю, що Стратегія розвитку Києва та інші важливі документи, які були розроблені та прийняті за каденції мера та за моєї безпосередньої участі, справді сприятимуть розбудові міста. Так, незважаючи на конфлікт на Сході, який впливає на економіку країни і міста, Київ не взяв жодної кредитної копійки, і навіть навпаки – ми більш ніж удвічі зменшили накопичені за попередні 15 мирних років боргові зобов’язання. Ми завершили будівництво каналізаційного колектору, який будувався 25 років, і поновили будівництво Подільсько-Воскресенського мосту, який до цього будувався майже 40 років. Тобто зробили ту чорнову роботу, яка ззовні непомітна, однак створює надійну основу для майбутнього розвитку. Крім того, рекордними темпами ремонтували та будували дороги, дитячі садочки та школи”, – зазначив Геннадій Пліс.

Нагадаємо, на початку грудня з’явилася інформація про те, що Геннадій Пліс написав заяву на звільнення, а з 5 грудня він перебував у відпустці.http://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/72_main.jpeghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/72_main-150x150.jpegYuliyaВладаКиївГеннадій ПлісКолишній перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс звільнився у зв'язку із переходом на роботу в Секретаріат Кабінету Міністрів України. Першого заступника голови КМДА Геннадія Пліса звільнено з займаної посади з 18 грудня. Відповідне розпорядження №990 від 18.12.2017 підписав Київський міський голова Віталій Кличко. 'Пліса Геннадія Володимировича - Першого заступника голови Київської...| Київської області та України | Kiev Time