13 березня 2018 року Центр “Розвиток КСВ” та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку нагородили 50 переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу есе для десятикласників “Моя майбутня професія: планування і розвиток”. Серед фіналістів – учень 10 класу Білоцерківської ЗОШ №1 Торба Святослав та учень 10 класу Білоцерківської ЗОШ №18 Карімов Артем.

Як повідомив начальник Управління освіти та науки міської ради Юрій Петрик, нагородження відбувалося у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Переможців привітали голова правління Центру розвитку “КСВ” Марина Саприкіна, менеджер із комунікацій “ПУМБ” Тетяна Колесник та начальник відділу молодіжної політики Управління молоді та спорті КМДА Леся Яремійчук.

Учні білоцерківських ЗОШ взяли участь у дискусії “Лайфхак: як побудувати успішну кар’єру?”, під час якої мали можливість поспілкуватися з Ігорем Падалкою – керівником Київського регіонального центру “ПУМБ”, Катериною Діхтяр – керівником Акселераційної програми Startup Network, локальним Communuty Leader – Techstars Startup Programs Дмитром Зінченком, засновником та директором компанії Class Team та Nullgravity.

Вітаємо Карімова Артема та Торбу Святослава з перемогою на Всеукраїнському конкурсі та бажаємо подальших перемог та звершень!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/234823-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/234823-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваКиївська областьСуспільствоБіла Церква,конкурс есе,освіта,школа,Юрій Петрик13 березня 2018 року Центр 'Розвиток КСВ' та Career Hub за підтримки Першого Українського Міжнародного Банку нагородили 50 переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу есе для десятикласників 'Моя майбутня професія: планування і розвиток'. Серед фіналістів – учень 10 класу Білоцерківської ЗОШ №1 Торба Святослав та учень 10 класу Білоцерківської ЗОШ №18...| Київської області та України | Kiev Time