Вчора патрульні поліцейські застосували табельну зброю, аби зупинити чоловіка, який посеред вулиці Героїв Сталінграда кидався з ножем на перехожих.

Про це повідомив відділ комунікації Патрульної поліції Києва.

Чоловік поводився знервовано та намагався втекти, коли побачив патрульних.

Як згодом стало відомо, він перебував у розшуку (стаття не вказується).

Правоохоронці почали переслідувати агресивного хулігана, а коли його наздогнали, він приставив ніж до горла та погрожував завдати собі шкоди. Потім знову почав втікати.

Дорогою він намагався взяти жінку, яка йшла по вулиці, в заручники, однак їй вдалося зачинитися від нього в крамниці.

Поліцейські його наздогнали ще раз. Він почав кидатися з ножем вже на патрульних. Інспектор здійснив попереджувальний постріл, однак втікач не зреагував і продовжив погрожувати правоохоронцям. Після неодноразових попереджень правоохоронці вистрелили чоловікові в ноги.

Патрульні надали йому першу медичну допомогу, а згодом швидка його доставила до лікарні.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/2-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/2-2-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналСуспільствоКиїв,Поліція,стрілянина,хуліганВчора патрульні поліцейські застосували табельну зброю, аби зупинити чоловіка, який посеред вулиці Героїв Сталінграда кидався з ножем на перехожих. Про це повідомив відділ комунікації Патрульної поліції Києва. Чоловік поводився знервовано та намагався втекти, коли побачив патрульних. Як згодом стало відомо, він перебував у розшуку (стаття не вказується). Правоохоронці почали переслідувати агресивного хулігана, а коли його...| Київської області та України | Kiev Time