Колишні секс-працівники влаштували на Майдані акцію за декриміналізацію проституції.

Близько 20 колишніх секс-працівників 14 грудня вийшли на майдан Незалежності із закликом скасувати ст. 1811 КУпАП “Заняття проституцією”, згідно з якою проституція в Україні вважається правопорушенням і передбачає адміністративну відповідальність.

За словами організаторів, таким чином вони хочуть домогтися скасування адміністративної відповідальності за проституцію і покласти край насильству. Крім того, в березні вже було подано законопроект на цю тему, але, відзначають організатори, істотних зрушень у питанні досі не відбулося.

“Ми подали цей законопроект всім суб’єктам законодавчої ініціативи, але вони нічого не зробили, вони відповіли просто відписками, що ця проблема їх не стосується”, – сказав один з організаторів.

Нагадаємо, раніше в Києві пройшов марш за легалізацію марихуани.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/223.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/223-150x150.pngYuliyaКиївПодіїмітинг працівниць секс-індустріїКолишні секс-працівники влаштували на Майдані акцію за декриміналізацію проституції. Близько 20 колишніх секс-працівників 14 грудня вийшли на майдан Незалежності із закликом скасувати ст. 1811 КУпАП 'Заняття проституцією', згідно з якою проституція в Україні вважається правопорушенням і передбачає адміністративну відповідальність. За словами організаторів, таким чином вони хочуть домогтися скасування адміністративної відповідальності за...| Київської області та України | Kiev Time