У неділю, 13 вересня, у столичному районі “Оболонь” відбулося дитяче свято, присвячене Дню фізкультури і спорту.За участю аніматорів для дітей були організовані численні конкурси, дітлахи декілька годин поспіль провели на свіжому повітрі, багато рухалися та веселилися. Наприкінці свята діти отримали призи.

Свято проходило за ініціативою  директора КП “Київекспертиза” Михайла Хорошевського.

“Дуже хочу, аби кожна дитина відчувала себе щасливою!  Адже дитячі посмішки та їх гарний настрій для нас, батьків, є найбільшою радістю.”, – зазначив Михайло Хорошевський.

Як пройшов День фізкультури і спорту у Оболонському районі міста Києва. ФОТО

Михайло Хорошевський День фізкультури і спорту Оболонь
На фото:  Михайло Хорошевський проводить для дітей Оболонського району свято присвячене Дню фізкультури і спорту

День фізкультури і спорту Оболонь Михайло Хорошевський

День фізкультури і спорту Київ Оболонь Михайло Хорошевський

День фізкультури і спорту Оболонський район Михайло Хорошевський

День фізкультури і спорту на Оболоні Михайло Хорошевськийhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Kyyiv-Obolon-dytyache-svyato-prysvyachene-Dnyu-fizkultury-i-sportu-Myhajlo-Horoshevskyj.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Kyyiv-Obolon-dytyache-svyato-prysvyachene-Dnyu-fizkultury-i-sportu-Myhajlo-Horoshevskyj-150x150.jpegadminКиївКультураОболонський районСпортСуспільствоДень фізкультури і спорту,КП “Київекспертиза”,Михайло Хорошевський,Оболонь,спортУ неділю, 13 вересня, у столичному районі “Оболонь” відбулося дитяче свято, присвячене Дню фізкультури і спорту.За участю аніматорів для дітей були організовані численні конкурси, дітлахи декілька годин поспіль провели на свіжому повітрі, багато рухалися та веселилися. Наприкінці свята діти отримали призи. Свято проходило за ініціативою  директора КП “Київекспертиза” Михайла Хорошевського. “Дуже...| Київської області та України | Kiev Time