Уродженець Закарпатської області вихопив із рюкзака дівчини гаманець. Встановлено, що чоловік раніше судимий за крадіжки та грабежі.

Близько 16:00 на пероні Центрального залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» 22-річна жителька Черкаської області чекала потяг. Молодий чоловік спробував непомітно забрати з її наплічника гаманець, але пасажирка помітила його дії і спробувала завадити. Однак крики потерпілої не справили на нього враження – і він втік із її речами.

Начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку ГУ Нацполіції у м.Києві Віталій Отрудько розповів:

«Поліцейські побачили чоловіка і зупинили його для перевірки. У нього вилучили жіночий гаманець із грошима та документами потерпілої. У той же час надійшла інформація про грабунку від оперативного чергового: дівчина зателефонувала на 102 та повідомила про подію. Згодом потерпіла впізнала у затриманому нападника».

Відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. 27-річного уродженця Закарпатської області, раніше судимого за майнові злочини, затримали у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Суд обере йому міру запобіжного заходу.

Повідомляє 13 червня відділ комунікації поліції Києва.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Opo186Zvokzal2-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Opo186Zvokzal2-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївКриміналграбіж,Київ,ПоліціяУродженець Закарпатської області вихопив із рюкзака дівчини гаманець. Встановлено, що чоловік раніше судимий за крадіжки та грабежі. Близько 16:00 на пероні Центрального залізничного вокзалу «Київ-Пасажирський» 22-річна жителька Черкаської області чекала потяг. Молодий чоловік спробував непомітно забрати з її наплічника гаманець, але пасажирка помітила його дії і спробувала завадити. Однак крики...| Київської області та України | Kiev Time