Ср. Тра 22nd, 2024

Колаборанту з Лиману ухвалили вирок

Вер4,2023

У квітні цього року (коли вже минуло декілька місяців після звільнення Лиману від загарбників), місцевий мешканець “зливав” місця  дислокації ЗСУ своєму знайомому. Той, в свою чергу, був навідником у танковій роті тактичної групи «Купол» з, так званої, «днр».

Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура.

Чоловік передавав дані російським загарбникам. Робив він це за допомогою проросійській соцмережі.

Колаборант здавав позиції Збройних сил України в Лимані, а також описував місця перебування співробітників органів Національної поліції України, які, в свою чергу, документували жахливі наслідки перебування військ рф у регіоні.

Колаборант дуже чітко деталізував координати об’єктів цивільної інфраструктути.

Індустріальний суд ухвалив вирок – чотирнадцять років за гратами з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади й місцевого самоврядування на такий самий строк.

Зазначимо

Слово “колаборант” вживається для опису особи, яка співпрацює з окупаційною або ворожою силою, зазвичай у часи війни або окупації, і надає підтримку або співпрацює з цими силами проти свого власного народу або країни. Такі особи можуть надавати різну допомогу окупантам, включаючи розвідувальну інформацію, послуги адміністративного характеру або іншу сприяння ворогові.Related Post