Правоохоронні органи Києва викрили 4-х працівників корекційного приватного дитсадка, які катували дітей та знущалися з них фізично та психологічно. Тепер “вихователькам” за погодженням із Київською міською прокуратурою оголошено підозри.

Цю інформацію надала Національна поліція у середу, п’ятнадцятого лютого. За словами старшого слідчого відповідного відділу розслідування поліції Дмитра Федорка, катування щодо дітей “виховательки” вчиняли регулярно та вважали це доречними “методами” виховання.
“Через особливості фізичного розвитку вихованці не могли розповісти про катування батькам. За невиконані завдання фігурантки закривали дітей у шафі, наступали ногами на руки, висміювали та ображали дитину в присутності інших діток, змушували стояти тривалий час у незручному положенні, придушували, застосовували больові прийоми, обмотували скотчем та закривали рот рушником”, – сказав слідчий.

Працівники правоохоронних органів вже здійснили обшук у дитячому закладі та за місцем проживання директорки. В ході даного процесу були вилучені докази злочинної діяльності працівників дитсадка проти дітей. Наразі “вихователькам” повідомлено про підозру згідно з ч. 2 ст. 127 КК України – катування, вчинене повторно або за попередньою змовою групою осіб. Їм загрожує від 5-ти до 10-ти років позбавлення волі. Тепер слідчі здійснюють розслідування щодо можливої причетності інших вихователів до катувань дітей.

Як відомо, вартість перебування в цьому спеціалізованому закладі для дітей з порушеннями фізичного розвитку в середньому коштувала батькам вихованців від восьми до п’ятнадцяти тисяч гривень.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/02/1676472947-4720.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/02/1676472947-4720-150x150.jpgОлег ОлегКриміналПравоохоронні органи Києва викрили 4-х працівників корекційного приватного дитсадка, які катували дітей та знущалися з них фізично та психологічно. Тепер 'вихователькам' за погодженням із Київською міською прокуратурою оголошено підозри. Цю інформацію надала Національна поліція у середу, п'ятнадцятого лютого. За словами старшого слідчого відповідного відділу розслідування поліції Дмитра Федорка, катування щодо дітей...| Київської області та України | Kiev Time