Нд. Лип 21st, 2024

В Парку Слави невідомі залили Вічний вогонь цементом

Вранці 7 листопада до поліції надійшло повідомлення про те, що по вулиці Лаврській у Парку Вічної Слави загасили Вічний вогонь. Про це повідомив перехожий, який побачив щебінь та пісок.

З’ясувалося, що зловмисники залили Вічний вогонь цементним розчином, який принесли у 8-ии відрах.Зараз на місці працює слідчо-оперативна група Національної поліції, кінологи та газова служба. Правоохоронці встановлюють обставини інциденту, за результатами перевірки буде надано правову кваліфікацію події.

У КМДА вже висловилися з приводу інциденту, назвавши його актом вандалізму та висловивши сподівання, що зловмисників буде знайдено і покарано.

“Подібні акти вандалізму – ганебний приклад неповаги до історії та пам’яті героїв. Впевнений, що вандалам не уникнути відповідальності. Ми сподіваємось, що правоохоронці оперативно встановлять осіб, які це зробили. І всі міські служби, які будуть потрібні, сприятимуть цьому, а записи з камер відеонагляду допоможуть встановити особи злочинців”, – сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Зараз у Парку Вічної Слави в Києві. Проводяться відновлювальні роботи.Related Post