Військовослужбовця, який поставляв зброю із району проведення АТО на Київщину, заарештували.

“Затриманого військовослужбовця, який налагодив канал постачання зброї та боєприпасів із району проведення АТО на Київщину, взято під варту з можливістю внесення застави 120 тис. грн”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що військовослужбовець однієї із військових частин Збройних Сил України, що на Житомирщині, впродовж травня-червня 2017 року за допомогою служби експрес-доставки вантажів та під виглядом предметів цивільного призначення доставляв з району проведення АТО на Київщину зброю та боєприпаси.

Задокументовано факти перевезення великої кількості боєприпасів до стрілецької зброї різного калібру, гранат РГД-5 (4шт.) та запалів до них, пострілів гранатометних ВОГ-25 (6 шт.), 400 грам тротилу, детонаторів тощо.

Військовослужбовцю повідомлено про підозру за ч.1 ст.263 КК України (зберігання, придбання бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Повідомляє: УННhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Vijskovogo-yakij-postavlyav-na-Kiyivshhinu-zbroyu-z-ATO-areshtuvali.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Vijskovogo-yakij-postavlyav-na-Kiyivshhinu-zbroyu-z-ATO-areshtuvali-150x150.jpgКиївКриміналПодіїарешт,АТО,зброя,Київська область,торгівля зброєюВійськовослужбовця, який поставляв зброю із району проведення АТО на Київщину, заарештували. 'Затриманого військовослужбовця, який налагодив канал постачання зброї та боєприпасів із району проведення АТО на Київщину, взято під варту з можливістю внесення застави 120 тис. грн', - йдеться в повідомленні. Нагадаємо, що військовослужбовець однієї із військових частин Збройних Сил України, що...| Київської області та України | Kiev Time