У Всесвітній день серфера, який відзначається 24 червня, в Києві пройде музично-спортивний фестиваль KYIV SURF FEST 17.

Як повідомив Укрінформу координатор проекту, віце-президент Української федерації вейкбордингу Микола Ковтуненко, місцем проведення фестивалю обрано парк Дружби народів на території спортивно-розважального комплексу X-Park.

“У програмі музично-спортивного дійства – змагання на серфах в акваторії, гонки на сігвеях, стрибки з трамплінів на надувних матрацах. Найкрасивіші міс серф і найсильніші серфери вийдуть на батли на дошках. Паралельно також будуть проходити змагання з волейболу та драгонботу тощо”, – уточнив Микола Ковтуненко.

Учасники KYIV SURF FEST зможуть взяти участь в наступних змаганнях і батлах безкоштовно:

– серф мортал комбат – битва подушками на серфах

– серф Рокетс – запуск серфів у небо

– серффрістайл – кращий трюк на дошці

– серф гонки без правил – гонки на перегонки на серфах

– екстрим матрасінг – стрибки з трамплінів на надувних матрацах

– сігвей contest – гонки на перегонки на сігвеях.

Повідомляє: Укрїнформhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/KYIV-SURF-FEST-17.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/KYIV-SURF-FEST-17-150x150.jpgКиївКультураСуспільствоKYIV SURF FEST,Київ,ФестивальУ Всесвітній день серфера, який відзначається 24 червня, в Києві пройде музично-спортивний фестиваль KYIV SURF FEST 17. Як повідомив Укрінформу координатор проекту, віце-президент Української федерації вейкбордингу Микола Ковтуненко, місцем проведення фестивалю обрано парк Дружби народів на території спортивно-розважального комплексу X-Park. 'У програмі музично-спортивного дійства - змагання на серфах в акваторії, гонки...| Київської області та України | Kiev Time