Чт. Тра 23rd, 2024

Потрібен менеджер по роботі з партнерами: Tesla хоче інтегрувати європейські нагнітачі у зовнішні пропозиції

Чер1,2023 #Теsla

Будь-хто, хто хоче зарядити електромобіль другої марки в Tesla, може зробити це, наприклад, у Німеччині з червня минулого року, а тепер і на більшості заправних станцій у країні та решті Європи. Тим не менш, вам все ще потрібна програма Tesla майже скрізь, в якому відображаються та активуються стовпці, які можна використовувати для всіх електромобілів. Але і це, мабуть, скоро зміниться: як видно з оголошення про вакансію, Tesla хоче зробити інфраструктуру нагнітач доступною через відкритий протокол для комплексних пропозицій щодо зарядки.

По темі: де придбати Тесла 3 в Україні (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/)?

Tesla шукає роумінг-менеджера для Європи

В даний час активність зосереджена у Європі, де Tesla вперше відкрила свої нагнітачі для іноземних брендів. Згідно з рекламою, «менеджер з партнерських відносин / менеджер з роумінгу, Supercharging», якого вони шукають, має працювати в Нідерландах, але вони також можуть обрати Париж, Лондон чи Мюнхен. До завдань входить забезпечення безперебійного зв’язку та так званими постачальниками послуг електронної мобільності.

За темою: купити Тесла Y в Києві легко тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/)!

Такі провайдери, для стислості відомі як eMSP, такі як дочірня компанія VW Elli або дочірня компанія EnBW, що також керує багатьма власними зарядними станціями, об’єднують інфраструктуру заряджання кількох операторів в рамках однієї програми або картки. Це означає, що водіям електромобілів не доводиться мати справу з багатьма індивідуальними тарифами, хоча існує певна внутрішня різноманітність із окремими eMSP — і зарядні станції від Ionity майже скрізь є винятком із вищими цінами за кіловат-годину. З іншого боку, Elli нещодавно почав пропонувати тариф із щомісячною оплатою, де електрика Ionity найдешевша, та інші «обрані партнери» такого роду мають піти за ним.
Після оголошення про роботу Тесла скоро може стати одним із них, принаймні, з технічного погляду. Французький сервіс eMSP Chargemap Pass з березня зміг як мінімум сплатити наддув сторонніми електромобілями в країні. Пізніше того ж місяця французька роумінгова платформа Gireve оголосила про приєднання до неї Tesla. Тепер Tesla може укладати цифрові угоди з eMSP та операторами зарядних станцій по всій Європі, більшість із яких використовують Gireve.

Ford підтримує стандарт Supercharger у США

Крім того, у рекламі прямо згадується, що Tesla планує реалізувати “Дорожню карту OCPI”. Ця абревіатура розшифровується як Open Charge Point Interface. Згідно з описом на сайті, остаточну версію 2.2 протоколу було опубліковано у жовтні 2019 року спільнотою партнерів з Австрії, Данії, Німеччини та Нідерландів. У Північній Америці також OPCI дедалі більше стає стандартом, пише організація evRoaming4EU.
Там, однак, Tesla, мабуть, поки що залишається як мінімум наполовину приватною, тому що було відкрито лише кілька нагнітачів, а угода з Ford ще на 12 000 колонок спочатку є ексклюзивною. Друга частина співпраці полягає в тому, що Ford використовуватиме технологію зарядки для своїх електромобілів наступного покоління на основі Північноамериканського стандарту зарядки (NACS), запропонованого Tesla та заснованого на нагнітачі США. Як основний партнер ініціатива NACS набирає обертів — як конкурент стандарту CCS, версія якого для США стає все більш популярною, а також є передумовою можливості фінансування Tesla (https://tsk.ua/ua/) в рамках державної програми зарядних станцій.Related Post