В Україну приїхав голова Пентагону Ллойд Остін
Міністр оборони Сполучених штатів Америки Ллойд Остін сьогодні, двадцятого листопада, перебуває з візитом у Києві.
Про це він сам повідомив у соцмережі X (колішня Твіттер).
«Я щойно приїхав до Києва, щоби зустрітися з українськими лідерами. Я тут сьогодні, щоб передати важливе послання: Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в її боротьбі за свободу проти російської агресії як зараз, так і в майбутньому», – написав Ллойд Остін.
Пентагон
Пентагон — це головний керівний орган Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки. Офіційно називається “Штаб Збройних Сил США”. Він розташований у Вашингтоні, округ Колумбія, і служить центральним пунктом керівництва американськими військами та національною обороною.
Основні факти про Пентагон:
- Будівля:
- Пентагон — це великий п’ятикутний будинок, який служить адміністративним та командним центром для об’єднаних військ США. Він має п’ять крил, які представляють Армію, ВМС, Повітряні сили, Корпус морської піхоти та Штаб Збройних Сил.
- Функції:
- Пентагон виконує різноманітні функції, включаючи планування оборонних стратегій, розробку військових бюджетів, ведення командно-штабної роботи та забезпечення оборони країни.
- Вищий командний склад:
- Він є робочим місцем найвищих військових командирів, таких як Головнокомандувач Об’єднаними Збройними Силами та Головнокомандувач Армії, Морських піхотинців, ВМС та Повітряних сил.
- Координація та співпраця:
- Пентагон служить центром для координації роботи всіх гілок військ, а також для співпраці з іншими департаментами та відомствами.
- Цивільні та військові працівники:
- У Пентагоні працює велика кількість цивільних та військових працівників, включаючи аналітиків, стратегів, інженерів, адміністраторів та інших спеціалістів.
- Історія:
- Пентагон був відкритий у 1943 році і відтоді служив ключовим центром для оборонних операцій США.
Пентагон є символом американської військової потужності та координації та грає ключову роль у забезпеченні національної безпеки Сполучених Штатів.