Ср. Лип 24th, 2024

В Україну приїхав голова Пентагону Ллойд Остін

Ллойд ОстінЛлойд Остін

Міністр оборони Сполучених штатів Америки Ллойд Остін сьогодні, двадцятого листопада, перебуває з візитом у Києві.

Про це він сам повідомив у соцмережі X (колішня Твіттер).

«Я щойно приїхав до Києва, щоби зустрітися з українськими лідерами. Я тут сьогодні, щоб передати важливе послання: Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну в її боротьбі за свободу проти російської агресії як зараз, так і в майбутньому», – написав Ллойд Остін.

Пентагон

Пентагон — це головний керівний орган Міністерства оборони Сполучених Штатів Америки. Офіційно називається “Штаб Збройних Сил США”. Він розташований у Вашингтоні, округ Колумбія, і служить центральним пунктом керівництва американськими військами та національною обороною.

Основні факти про Пентагон:

 1. Будівля:
  • Пентагон — це великий п’ятикутний будинок, який служить адміністративним та командним центром для об’єднаних військ США. Він має п’ять крил, які представляють Армію, ВМС, Повітряні сили, Корпус морської піхоти та Штаб Збройних Сил.
 2. Функції:
  • Пентагон виконує різноманітні функції, включаючи планування оборонних стратегій, розробку військових бюджетів, ведення командно-штабної роботи та забезпечення оборони країни.
 3. Вищий командний склад:
  • Він є робочим місцем найвищих військових командирів, таких як Головнокомандувач Об’єднаними Збройними Силами та Головнокомандувач Армії, Морських піхотинців, ВМС та Повітряних сил.
 4. Координація та співпраця:
  • Пентагон служить центром для координації роботи всіх гілок військ, а також для співпраці з іншими департаментами та відомствами.
 5. Цивільні та військові працівники:
  • У Пентагоні працює велика кількість цивільних та військових працівників, включаючи аналітиків, стратегів, інженерів, адміністраторів та інших спеціалістів.
 6. Історія:
  • Пентагон був відкритий у 1943 році і відтоді служив ключовим центром для оборонних операцій США.

Пентагон є символом американської військової потужності та координації та грає ключову роль у забезпеченні національної безпеки Сполучених Штатів.Related Post