Між Єврокомісією та послами країн Євросоюзу цими вихідними почнуться консультації щодо деталей 12-го пакета санкцій проти країни-агресора рф. Цей має завершитися у листопаді-грудні цього року.

Про це повідомив редактор Radio Free Europe / Radio Liberty з питань Європи Рікард Йозвяк.

“Так звані “сповідальні розмови” між Європейською комісією та послами ЄС щодо 12-го пакету санкцій проти Росії розпочинаються цими вихідними з метою досягнення домовленості в листопаді, хоча ймовірнішим буде грудень”, – написав Йозвяк.

Санкції

Санкції – це обмежувальні заходи, які вживаються однією країною або міжнародним співтовариством для впливу на іншу країну або суб’єкт (наприклад, організацію чи фізичну особу) з метою виправлення їхньої політики, дій або поведінки. Вони можуть бути економічними, політичними, військовими, торговельними тощо.

Основні цілі санкцій включають такі аспекти:

  1. Політичний тиск: Вони можуть бути використані для виразу незгоди з політичними рішеннями або діями країни. Вони можуть підтримувати дипломатичний тиск на зміну політики.
  2. Економічні обмеження: Економічні санкції можуть включати заборону на торгівлю, інвестиції та інші економічні відносини з об’єктом санкцій. Вони можуть призвести до зниження доходів та економічних труднощів для країни.
  3. Блокування рахунків і активів: Санкції можуть передбачати заморожування активів, банківських рахунків та інших фінансових ресурсів суб’єкта санкцій.
  4. Торговельні обмеження: Вони можуть включати заборону на імпорт та експорт товарів та послуг між суб’єктами санкцій.
  5. Військові дії: В деяких випадках санкції можуть передбачати військову дію або загрозу використання сили.

Санкції використовуються як засіб впливу на інші країни або суб’єкти з метою спонукання до змін у їхній політиці або поведінці. Вони можуть бути введені на короткий термін, або ж можуть тривати протягом тривалого періоду. Ефективність санкцій може бути різною, і вони можуть мати різні соціальні та економічні наслідки для країн та людей, на яких вони накладені.