За словами голови профспілки коледжу Дмитра Несвятипаски, в результаті сутичок з поліцією 24 вересня було госпіталізовано заступника директора коледжу

Про це розповів голова профспілкової організації працівників і студентів Олімпійського коледжу Дмитро Несвятипаска

Чоловік розповів подробиці протистояння викладачів та студентів коледжу з правоохоронцями.

Він уточнив, що вже об 11-й годині ранку до коледжу під’їхав автобус із поліцейськими та співробітниками Нацгвардії.

Я одразу підійшов до поліцейських і Нацгвардії, спитав: ну слухайте, ось рішення про страйк студентів, ви будете захоплювати навчальний заклад? Ви хочете, щоб всі міжнародні новини зараз наряду з Білоруссю зараз показували Україну, як у нас поліція навчальні заклади рейдерує? На що: ми виконуємо наказ”, – відзначив Несвятипаска.

Потім до коледжу прибув ректор Інфізу Євген Імас.

Він оголосив клич поліції, щоб ті звільнили йому місце – бо, я не знаю, типу дуже щільно стояли, всі поблизу один одного – звільнити місце щоб він міг зачитати й піти. Ну, і одразу почалася штовханина і працівники поліції почали і студентів, і працівників бити. Були забрані швидкою заступник директора по спорту Степан Захарків, там і газовим балончиком облили, і кийками били. І голову студентського самоврядування, Катерину Жданович, так само дубинками поліцейські били. І ще декілька студентів, більшість ще тут залишилася, деякі взагалі в такому стані, що “швидка” забрала. Захарківа, заступника директора, відкачували“, – розповів представник закладу.

Сам ректор та представник Міносвіти звинуватили студентів та викладачів у провокуванні конфлікту.

Відзначимо, за інформацією редактору відділу спорт “Главкому” Івана Вербицького, голову студентського самоврядування коледжу Катерину Жданович двічі вдарив кийком по голові поліцейський. У дівчини струс мозку.

Ректор Інфізу (НУФВіС) Євген Імас заявив про провокацію і зазначив, що мав на меті повідомити про “план і стратегію розвитку коледжу”, а також про відсутність наміру когось звільняти.

Несвятипаска звинуватив поліцію не тільки в надмірному застосуванні сили, а й в тому, що до постраждалих не допускали медиків-співробітників коледжу, а тільки працівників “швидкої”.У Деснянському управлінні поліції не підтвердили, але й не заперечили інформацію про побиття студентів та викладачів. Прес-офіцер управління Наталія Федоровська повідомила, що такої інформації в неї немає. Більше того, за її словами, поліцейські на місці подій “припиняли сутичку” між представниками закладу та ліквідаційною комісією.Водночас, працівник коледжу борець Богдан Грицай закликав всіх небайдужих вийти на акцію протесту під Кабмін 25 вересня о 10:00.Несвятипаска у соцмережі наголосив, що за результатами сутичок у відділку досі утримують студента Олімпійського коледжу Єгора Батарона.

“Єгор Батарон – майстер спорту України, багаторазовий призер чемпіонатів України, отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою! Завтра у нього має відбутися чемпіонат України U-23, який є відбірковим на чемпіонат світу. Незважаючи на те, що народний депутат України Богдан Яременко, який бачив брутальне затримання Єгора подав клопотання, щоб його відпустили на його поруки, Єгора досі утримують у відділку.

Єгор вступив до нашого навчального закладу в 9 клас у 2014 році. Він на власні очі бачив, як у 14-му такі самі угрупування захоплювали його місто Торецьк (Донецької області). Нині це місто звільнене українською армією.
Зараз Єгора намагаються притягти до кримінальної відповідальності за статтею 296 частина 3 КК (хуліганство) за те, що він, уродженець українського Донбасу вимагав від ректора Інфізу Євґєнія Імаса спілкуватися з колективом Олімпійського коледжу українською”, – написав голова профспілки коледжу.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Pobyttya-studentiv.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Pobyttya-studentiv-150x150.jpegKievTime-HistoryПодіїДмитро Несвятипаска,МіносвітаЗа словами голови профспілки коледжу Дмитра Несвятипаски, в результаті сутичок з поліцією 24 вересня було госпіталізовано заступника директора коледжу Про це розповів голова профспілкової організації працівників і студентів Олімпійського коледжу Дмитро Несвятипаска Чоловік розповів подробиці протистояння викладачів та студентів коледжу з правоохоронцями. Він уточнив, що вже об 11-й годині ранку до коледжу...| Київської області та України | Kiev Time